Nikt mi nie powiedział, że w ciąży... - historie mam

2021-10-19 15:41

Z opowieści innych, z filmów, książek, poradników, wiemy o tym, że ciężarne mają zachcianki, że muszą często korzystać z toalety i że mają poranne mdłości. Ale niektóre efekty uboczne ciąży zaskakują - nie mówi się o nich, albo rzadko wspomina. Sprawdź co zaskoczyło w ciąży 9 z prawdziwych mam, które zapytaliśmy o opinię.

ciąża
Autor: Getty images

"Nikt mi nie powiedział, że w ciąży..." - poprosiliśmy grupę mam o uzupełnienie tego zdania. Niektóre odpowiedzi były zaskakujące, a inne wywoływały okrzyk "O BOŻE! TAK!" u innych mam, które zmagały się z takimi samymi problemami, lub efektami ciąży.

Jeżeli macie chęć dołączyć się do mam, które pytaliśmy - napiszcie w komentarzach pod artykułem lub na naszym facebooku, o czym Tobie nikt nie powiedział przed ciążą.

Otwórz galerię poniżej aby przeczytać historie mam, a dodamy do niej wasze najciekawsze opowieści.

Wczesne objawy ciąży
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza