Jej brzuch ciążowy był ogromny i wysunięty do przodu - jak wygląda po porodzie?

2022-09-16 14:57

Takiego ciążowego brzucha jeszcze nie widziałyśmy. Jest duży, bo mieści się w nim trójka dzieci. Być może wpływ na jego kształt ma też fakt, że kobieta wcześniej była już w ciąży bliźniaczej. Jak ciało szczęśliwej mamy pięciorga dzieci wygląda po porodzie?

ogromny brzuch ciążowy
Autor: Instagram/ @filippaophelia Jak brzuszek mamy trojaczków wygląda po porodzie?

Michella Meier-Morsi to mama z Kopenhagi, która ma w sumie pięcioro dzieci, pochodzących z dwóch ciąż. Furorę zrobiło jej konto na Instagramie, na którym z dużą dozą humoru pokazywała swój ciążowy brzuch noszący trojaczki. Miał on nie tylko pokaźny rozmiar, ale i niezwykły kształt, sugerujący, że dzieci ułożone są... w rzędzie. 

33-latka jest już po porodzie. Zarówno ona, jak i dzieci czują się dobrze. My z kolei, przyglądamy się jej brzuszkowi, który zrobił na nas niemałe wrażenie. Jak wygląda po porodzie? Zobaczycie w naszej galerii na dole. 

Zobacz też: Zaszła w ciążę, będąc w ciąży i urodziła trojaczki - jak to możliwe?

Dowiedz się: Poród wieloraczków - naturalny, czy przez cesarskie cięcie?

Bliźnięta jednojajowe - co warto o nich wiedzieć?

Jak zajść w ciążę bliźniaczą? Sposoby na zwiększenie szans na bliźnięta

Jak wygląda brzuch mamy trojaczków po porodzie?

Zobacz poporodowy brzuch Michella`i i brzuchy innych mam.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza