Też bardzo chcesz, żeby było "już widać"? Zobacz, jak wyglądają inne kobiety w 4. miesiącu ciąży

2022-12-01 16:51

Wiele przyszłych mam nie może się doczekać, kiedy wszyscy dookoła będą widzieć ich cudowny stan. Są tak szczęśliwe, że wieść o ciąży chcą obwieścić całemu światu. Z drugiej strony, marzenie o typowo ciążowym brzuszku ma też związek z poczuciem kobiecości. Nie chcemy wyglądać jak byłybyśmy wzdęte. A to przecież częsty żart "życzliwych" z kobiet będących na początku ciąży.

Jak wyglądają kobiety w 4. miesiącu ciąży?
Autor: Instagram/ @mrsjamieleone/ @virg_roy Jak wyglądają kobiety w 4. miesiącu ciąży?

Czwarty miesiąc ciąży to moment, w którym prawie u każdej kobiety brzuszek jest już zauważalny. Zwłaszcza w bardziej obcisłych strojach. Niby nie ma co się porównywać do innych, bo u każdej kobiety ciążowy brzuch wygląda inaczej. Ma to związek między innymi z budową ciała i umiejscowieniem zarodka. Często jednak kusi nas i z zainteresowaniem przyglądamy się innym ciężarnym i ich wyglądowi w poszczególnych etapach ciąży. To nic dziwnego, ciekawość jest rzeczą ludzką, a w tym stanie wiadomo, że większość myśli kręci się wokół ciąży. 

Większe brzuszki, maleńkie piłeczki, spiczaste lub opływowe... Ile mam, tyle różnie wyglądających ciążowych brzuchów. Jakie by nie były, ważne, by w ciążowych brzuchach rozwijały się zdrowe dzieci.

Początek 2. trymestru to wspaniały czas, w którym ciąża jest już bardziej stabilna, a wielkość brzucha jeszcze nie obciąża przyszłej mamy. Warto korzystać z tego okresu, robić sobie dużo zdjęć i zapamiętywać wyjątkowe chwile. 

Zobacz też: Kształt brzucha w ciąży a płeć i wielkość dziecka

Jak rośnie brzuch w ciąży, czyli w którym miesiącu widać brzuch?

Jak wyglądają inne mamy w tym okresie? Zobacz ciążowe brzuchy w 4. miesiącu ciąży w naszej galerii zdjęć z Instagrama. 

Dlaczego kobietom w ciąży tak często dokuczają żylaki?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza