Co kupić dziecku

Wakacje za pasem, ale wielu rodziców jeszcze czeka z większymi zakupami letniej garderoby dla swoich dzieci. Wraz z końcówką czerwca ruszą bowiem wyprzedaże. Okazuje się jednak, że na przedsezonowych okazjach też można kupić letnie ubrania dla dzieci w dużo niższych cenach. Zebrałyśmy perełki do 30 zł.
Planujesz w tym roku rodzinne wakacje w Chorwacji? Aby twój wypoczynek na tamtejszych kamienistych plażach był udany, koniecznie pomyśl o kilku praktycznych akcesoriach. Na bazie naszych osobistych doświadczeń zebrałyśmy dla was kilka rzeczy, które naszym zdaniem są must have dla dzieci na wakacjach w Chorwacji.
Podróż do Chorwacji z dzieckiem to wyzwanie, nawet jeśli się ją rozłoży na dwa dni. Wiele godzin w samochodzie daje się wszystkim we znaki. By oszczędzić sobie nerwów, warto zaplanować ją strategicznie, zaopatrując się w kilka przydatnych gadżetów. Co ciekawe nie trzeba na nie wydawać majątku.
Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, warto więc już teraz pomyśleć, w czym nasza pociecha wystąpi na uroczystej szkolnej gali. Im wcześniej się za to zabierzemy, tym większy wybór zastaniemy w sklepach i taniej nabędziemy stosowny ciuch. Sprawdziliśmy dla was ceny i modele ciemnych spódniczek idealnych na zakończenie. Jeszcze jest w czym wybierać!
W naszym domu rozmowy o Mikołaju i Świętach zaczynają się bardzo wcześnie, a gdy spadnie pierwszy śnieg dzieci od razu chcą ubierać choinkę. Kochają Boże Narodzenie - nie da się ukryć. Magię tych Świąt budują u nas między innymi książki o tej tematyce. Czytamy je namiętnie od momentu, kiedy któryś z domowników po raz pierwszy rzuci hasło "święta".
Dzieci kochają kalendarze adwentowe. A my, mamy, uwielbiamy im sprawiać przyjemności. W naszych czasach istniały tylko te z czekoladkami. Teraz zapanowała moda na zadania adwentowe i mini upominki które dziecko otwiera w adwencie. Zrobienie kalendarza nie musi być bardzo kosztowne. Znalazłyśmy pomysły na mini prezenty do 5 zł.
Kalendarze adwentowe to doskonały sposób na wprowadzenie dzieci w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przez lata prym w tej dziedzinie wiodły kalendarze zawierające drobne słodkości. Obecnie coraz więcej rodziców, z wiadomych przyczyn, ucieka od słodkich upominków, dlatego modne stały się kalendarze tematyczne z drobnymi niesłodkimi upominkami.
Zabawki sensoryczne są grupą zabawek, których celem jest stymulowanie rozwoju zmysłów - głównie dotyku, wzroku, słuchu oraz równowagi. Jakie zabawki sensoryczne wybrać dla dziecka i czym kierować się przy ich wyborze?
Kapcie do przedszkola powinny być wygodne, by dziecko czuło się komfortowo. Jeśli w dodatku będą łatwe do zapięcia i będą się dziecku podobać, chętniej będzie chciało chodzić na zajęcia. Zobaczcie, jakie kapcie dla przedszkolaków będą najlepsze.
Wyprawka przedszkolaka, to nie tylko ubrania na zmianę i ulubiony miś. Leżakowanie, to bardzo ważny element dnia każdego przedszkolaka. Zaśnięcie w gronie innych dzieci nie dla każdego przedszkolaka jest łatwe. Warto więc zachęcić je do tego komfortowa, ładna i zupełnie nową piżamą. Jaką piżamkę wybrać dla przedszkolaka?
Prezent na roczek dla chłopca powinien być wyjątkowy, ponieważ to pierwsze urodzinki malucha. Czy wybrać dla dziecka zabawkę czy personalizowany prezent, który będzie stanowił piękną pamiątkę z dzieciństwa?
W Stanach nazywają go "OK-to-wake", w Polsce – trenerem snu lub po prostu budzikiem dla dzieci. W rzeczywistości to zegar, który za pomocą kolorów i symboli, pokazuje dziecku, czy nadeszła pora na pobudkę czy sen. Zobacz galerię zegarków do nauki snu.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza