Przyjęcie na Halloween: co założyć na bal halloweenowy?

2016-10-28 11:33 Katarzyna Stańczyk
Halloween
Autor: thinkstockphotos.com

Przyjęcie na Halloween staje się w Polsce coraz bardziej popularne. Jednak niezależnie od tego, czy wybieracie się na bal halloweenowy czy zostajecie tego dnia w domu, możecie się przebrać. Jakie stroje wybrać? Co założyć na bal halloweenowy? Radzi stylistka Ewelina Rydzyńska.

W ostatnim czasie w Stanach Zjednoczonych modne stają się stonowane stroje bohaterów filmowych. Okazuje się, że Amerykanie na przyjęcie na Halloween nie chcą już się przebierać za wampiry czy inne straszydła, wolą za to przywdziewać kostiumy z "Indiany Jonesa" czy "Top Gun". W Polsce jednak przebrania czarownic, potworów i drakuli cieszą się dużą popularnością. Jeśli macie chęć właśnie taki strój założyć, zróbcie to!

Przeczytaj również: Dlaczego Halloween zaczęto obchodzić w Polsce?

Przeczytaj również: W co bawić się z dzieckiem w Halloween?

Przyjęcie na Halloween: zrób strój w domu

To zależy, czy chcecie kupować lub wypożyczać gotowy strój, czy zrobić go samodzielnie. Niektóre stroje można bardzo prosto wykonać w domu, wykorzystując do nich czarne ubrania. I tak na przykład, aby się przebrać za wampira na Halloween, wystarczy ubrać czarny golf, spodnie i buty, dodać do tego pelerynę (można ją zrobić ze starego koca czy płaszcza) i wykonać makijaż. I to wszystko!

Przyjęcie na Halloween: skorzystaj z wypożyczalni

Jeśli wybierasz się na przyjęcie na Halloween i chciałabyś, żebyście wszyscy zadali szyku, wybierzcie się do wypożyczalni. Tam będziecie mogli przebierać w strojach i wypożyczyć sobie np. wiktoriańską suknię czarownicy czy też małej książniczki.

Dzień Dobry TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

Czytaj e-wydanie! Z kodem rabatowym: "wiosna" tylko 2,50 zł za 96 stron porad o zdrowiu! Dodatkowo otrzymasz dostęp do numerów archiwalnych. W nr 4/2020 „Zdrowia m.in.: poradnik alergika, choroby zakaźne pod lupą, „młody” zawał serca, mity o recyklingu.

Dowiedz się więcej
Miesięcznik Zdrowie 4/2020
KOMENTARZE