Opaski na chorobę lokomocyjną – czy działają? Na czym polega ich działanie?

2021-06-29 14:08

Jak podróżować, jeśli po chwili jazdy samochodem u dziecka pojawiają się nieznośne mdłości, wymioty czy zawroty głowy? Czy popularne ostatnio opaski mogą być pomocne na uprzykrzającą wakacyjne wyjazdy chorobę lokomocyjną?

Opaski na chorobę lokomocyjną – czy działają? Na czym polega ich działanie?
Autor: Getty images Opaski na chorobę lokomocyjną – czy działają? Na czym polega ich działanie?

Czy wiesz, czym są opaski na chorobImbir w ciąży doskonały na mdłości. W jakiej postaci jeść imbir w ciąży? lokomocyjną? To produkt, który może ci się niedługo przydać. Zbliżający się sezon urlopów i wakacji sprawia, że coraz częściej myślimy o wyjazdach i planujemy podróże. Jednak problemem często staje się transport.

Jazda samochodem powoduje u dzieci mdłości. Objawy te mogą występować nie tylko podczas jazdy samochodem czy pociągiem, ale też na pokładzie statku i samolotu. Jak sobie z nimi radzić? Na przykład stosując opaski na chorobę lokomocyjną.

Spis treści

  1. Opaski na chorobę lokomocyjną - czym są?
  2. Opaski na chorobę lokomocyjną - czy są skuteczne?
  3. Produkty na mdłości w czasie jazdy

Opaski na chorobę lokomocyjną - czym są?

Opaski na chorobę lokomocyjną coraz częściej są wybierane zamiast środków farmaceutycznych. Ich działanie opiera na akupresurze. Jest to element medycyny niekonwencjonalnej, wywodzącej się z Chin.

W przypadku choroby lokomocyjnej opaski zakładane są na oba nadgarstki, w miejscu punktu Nei- Kuan. Aby go odnaleźć należy przyłożyć do wewnętrznej części nadgarstka trzy środkowe palce, tak aby końcówka ostatniego z nich znajdowała się tuż pod pierwszą linią nadgarstka.

Punkt wyznacza palec wskazujący i w tym właśnie miejscu powinna zostać przyłożona wypustka uciskająca opaski. Opaski mogą być stosowane u dzieci w wieku powyżej 3 lat oraz przez dorosłych, w tym nawet kobiety w ciąży.

Czytaj również: Imbir w ciąży doskonały na mdłości. W jakiej postaci jeść imbir w ciąży?

Nudności w ciąży: co pomaga? Nietypowe sposoby na mdłości w ciąży

Opaski na chorobę lokomocyjną - czy są skuteczne?

Niewątpliwą zaletą stosowania opasek na chorobę lokomocyjną jest brak skutków ubocznych i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Nie powodują one senności, która dla wielu osób jest problemem po zażyciu leków.

Dodatkowo, mogą być one wykorzystywane wielokrotnie, więc jest to jednorazowy zakup w przystępnej cenie. Opaski cieszą się dużym uznaniem i są polecane przez wielu internautów. Efekt ich działania występuje bardzo szybko, już po 3-5 minutach od momentu założenia.

Produkty na mdłości w czasie jazdy

Choroba lokomocyjna u dziecka
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza