Szpital dziecięcy - oglądaj serial ONLINE

2018-08-24 14:54

Szpital dziecięcy – oglądaj serial o małych pacjentach oddziału pediatrii i chirurgii Szpitala Dziecięcego. Spotkamy w nim przedszkolaków, ale także zbuntowanych nastolatków. Za każdym chorym czy rannym dzieckiem, które trafi na izbę przyjęć, stoją m.in.: skomplikowane relacje rodzinne, zaniedbania lub nadopiekuńczość, lekkomyślność lub czyjaś brawura. 

szpital dzieciecy
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. Szpital dziecięcy - Odcinek 24 
  2. Szpital dziecięcy - Odcinek 25
  3. Szpital dziecięcy - Odcinek 26
  4. Szpital dziecięcy - Odcinek 28
  5. Szpital dziecięcy - Odcinek 30

Szpital dziecięcy - Odcinek 24 

10-letni Kamil nie jest akceptowany przez rówieśników, więc chce wkupić się w ich łaski. Koledzy namawiają go do samodzielnego zrobienia tatuażu, obiecując, że wówczas przyjmą go do swojej paczki. Okazuje się, że Kamil ma uczulenie na atrament i z ciężkimi objawami wstrząsu trafia do szpitala. Dodatkowe badania wykazują jednak, że prawdziwy problem Kamila leży gdzie indziej – prawdopodobnie chłopiec jest regularnie bity...

Szpital dziecięcy - Odcinek 25

Siostry, Paulina i Zosia zatruwają się w lesie wilczą jagodą. Mają szczęście, bo zostają znalezione przez parę biegaczy. Trafiają do szpitala. Ich mama jest przerażona, boi się reakcji męża na wiadomość, że córkom coś się stało. Seweryn Kolski przyjeżdża i robi żonie karczemną awanturę, a na koniec uderza ją w twarz. Widać, ze to nie pierwszy raz.

Starsza, Paulina, oprócz zatrucia atropiną, ma również poważny uraz głowy, a młodszej, Zosi, grozi utrata wzroku. Może jej pomóc tylko nowy lek, niezatwierdzony jeszcze w Polsce.

Szpital dziecięcy - Odcinek 26

Podczas porannej drogi do przedszkola mama pięcioletniej Agatki zlekceważyła nakaz wożenia dzieci w samochodzie przypiętych pasami. Kobieta powoduje kolizję, samochód uderza w drzewo, dziewczynka wylatuje przez przednią szybę. To cud, że nie zginęła na miejscu. Agatkę operuje doktor Cisek. W tym samym czasie do szpitala dziecięcego trafia Kacper, syn pielęgniarki Zosi, który jakiś czas temu spowodował wypadek, w którym ucierpiała dwójka nastolatków.

Teraz Kacpra do nieprzytomności pobili koledzy w szkole. Ale to on jest podejrzany o wywołanie bójki. A ponieważ ma już 17 lat, traktowany jest jako przestępca i policjant przyjeżdża do szpitala, żeby go pilnować. 

Szpital dziecięcy - Odcinek 28

Do szpitala ratownicy medyczni przywożą dwóch braci z ranami postrzałowymi. Okazuje się, że ojciec Maćka i Franka jest zapalonym myśliwym. W wyniku tragicznej pomyłki podczas polowania, mężczyzna strzelił do własnych synów. Stan młodszego Maćka jest ciężki. Chłopiec natychmiast trafia na operację. Po niej powinien zacząć przyjmować antybiotyk, ale przedłuża się oczekiwanie na wyniki niezbędnych badań.

W tej sytuacji doktor Kochańska jak najszybciej chce podać lek o szerokim spektrum działania, ale profesor Żylicka nie zgadza się. Chłopiec zapada na sepsę – groźną infekcję zagrażającą jego życiu. 

Szpital dziecięcy - Odcinek 30

Na leśnej drodze ratownicy medyczni znajdują chłopca. Wiadomo o nim tylko, że ma na imię Witek. Nie posiada dokumentów ani komórki. Witek ma przy sobie tajemniczy brązowy woreczek. Taki sam jak kolejna pacjentka, Mirka, przywieziona do szpitala z powodu zasłabnięcia w domu.

Doktor Wieczorek, wiedziona swoją intuicją, postanawia zrobić dziewczynie badanie EKG. Wynik badania jest dla doktora Rosteckiego całkowitym zaskoczeniem – okazuje się, że Mirka miała zawał serca

Oglądaj także ONLINE 9. miesiąc

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza