Hotel Afrodyta Business & SPA

2015-03-16 8:06

Hotel Afrodyta Business & SPA to czterogwiazdkowy obiekt znajdujący się w centrum naszego kraju. To miejsce przyjazne dzieciom, które mogą tutaj nie tylko się bawić, lecz także uczyć języka hiszpańskiego. W tym czasie mamy mogą skorzystać ze specjalności SPA - autorskich masaży oraz terapii ajurwedyjskich. Poza tym Hotel Afrodyta Business & SPA ma w swojej ofercie m.in. grotę solną, sauny, zabiegi borowinowe i te z zakresu fizykoterapii, a także SPA dla młodzieży.

Spis treści

  1. Hotel Afrodyta Business & SPA - dla dzieci
  2. Hotel Afrodyta Business & SPA - oferta Aqua Spa
  3. Hotel Afrodyta Business & SPA - kąpiele borowinowe i nie tylko
  4. Hotel Afrodyta Business & SPA - oferta dodatkowa
Hotel Afrodyta **** Business & SPA
Autor: materiały prasowe Hotel Afrodyta **** Business & SPA Hotel Afrodyta **** Business & SPA

Hotel Afrodyta Business & SPA wyróżnia przede wszystkim położenie. Kompleks sąsiaduje ze starym i niezwykle klimatycznym sosnowym lasem, należącym do rezerwatu przyrody Dąbrowa Radziejowska. Dzięki tak wspaniałemu otoczeniu pobyt w Afrodycie to możliwość odpoczynku od miasta, hałasu, gwaru i smutnej codzienności. Hotel przenosi swoich gości do świata spokoju, harmonii  i natury. Jednocześnie hotel znajduje się w odległości 35 km od stolicy, dzięki czemu z Warszawy można tutaj dojechać w niespełna godzinę.

Hotel Afrodyta Business & SPA - dla dzieci

Zielone okolice zachęcają do rowerowych i pieszych wycieczek oraz Nordic Walking. Hotel Afrodyta to również idealne miejsce na wypoczynek rodzin z dziećmi. W tak sprzyjających warunkach klimatycznych dzieci mogą nie tylko wspaniale się bawić, ale również wyciszyć i odpocząć. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesny i bezpieczny plac zabaw oraz kompleksowo wyposażony pokój zabaw dla najmłodszych. W ramach ofert specjalnych np. weekendowych czy świątecznych organizowane są różnego rodzaju warsztaty oraz zajęcia tematyczne dla dzieci, np. nauka języka hiszpańskiego.

Hotel Afrodyta Business & SPA - oferta Aqua Spa

Podróż do krainy odpoczynku oraz spokoju ma swój początek w strefie Aqua SPA, na którą składa się:

Goście mogą również korzystać z 15 gabinetów zabiegowych, groty solnej oraz siłowni.

  • basen z biczami, gejzerem i przeciwprądem
  • jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne
  • strefa saun
  • gorące siedziska Caldarium
  • natryski wrażeń
  • misy Kneippa

Hotel Afrodyta Business & SPA - kąpiele borowinowe i nie tylko

Specjalnością SPA są autorskie masaże oraz terapie ajurwedyjskie. Poza tym w ofercie Spa znajdują się:

Warte polecenia są również zabiegi SPA dla młodzieży, m.in. zabieg dla skóry tłustej i trądzikowej z mikronizowaną algą, peeling ciała w kapsule młodości, Thalgodermyl – leczniczy zabieg dla osób z trądzikiem.

Hotel Afrodyta Business & SPA - oferta dodatkowa

Nieodłączną częścią hotelu jest restauracja. Szef kuchni ceni sobie tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Karta Menu zmienia się wraz z porami roku, dzięki czemu serwowane posiłki są przygotowane z produktów sezonowych. Specjalnością kuchni są wypiekane na miejscu pachnące chleby i przepyszne ciasta.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza