Gadżety na mikołajki: które sprawdzą się jako prezent? [GALERIA]

2021-11-15 13:37

Niektórzy sądzą, że gadżety na mikołajki z motywem św. Mikołaja, reniferów czy śniegu są tandetne i nieużyteczne. Tymczasem wiele firm produkuje świetne drobiazgi, które są funkcjonalne i bardzo przydatne w życiu codziennym! Jakie gadżety na mikołajki warto kupić?

Gadżety na mikołajki: które sprawdzą się jako prezent? [GALERIA]
Autor: Getty images Które sprawdzą się jako prezent? [GALERIA]

Gadżety na mikołajki, takie jak kubek z dedykacją, zestaw do esperesso, ogrzewacz do rąk to tylko niektóre z propozycji z naszej galerii. To, że są one opatrzone motywem świątecznym, wcale nie umniejsza ich praktycznych zalet.

Taki upominek w postaci małego gadżetu możemy przekazać bliskiej osobie w dniu mikołajek lub dodać jako drobiazg do prezentu głównego w Boże Narodzenie.

Spis treści

  1. Jakie gadżety na Mikołajki wybrać dla dziecka?
  2. Gadżety na mikołajki dla kobiety
  3. Gadżety na mikołajki dla mężczyzny

Zobacz galerię z gadżetami idealnymi na mikołajki

Jakie gadżety na Mikołajki wybrać dla dziecka?

Prezent dla dziecka na 6 grudnia powinien być raczej drobny - najlepiej, jak nakazuje tradycja, by zmieścił się pod poduszką. Najważniejszy jest gest. Postarajmy się, by drobiazg ucieszył nasze dziecko, dlatego że po prostu jest. Niezwykle ważna jest też otoczka i odpowiednia atmosfera.

Drobne gadżety na mikołajki na pewno przypadną do gustu najmłodszym członkom rodziny.

Kiedyś były to orzechy, jabłka czy pierniki. Dziś raczej drobne zabawki albo elementy garderoby – czapki, rękawiczki. Idealna propozycja na mikołajki jest też np. książka lub płyta z ulubioną muzyką lub bajką.

Dzieci bardzo ucieszą się też z maskotek, zabawek, ubranek z motywem św. Mikołaja lub reniferów. Bardziej spektakularne prezenty zostawmy raczej na Boże Narodzenie.

Sprawdź: Prezent na mikołajki dla dziecka: jaki prezent pod poduszkę? 10 pomysłów

Kolorowanki świąteczne - kolorowanki na Boże Narodzenie do druku

Mjakmama rysuje: Jak narysować Mikołaja?

Gadżety na mikołajki dla kobiety

Dla kobiety możesz wybrać np. biżuterię. Wielu jubilerów proponuje w okresie świątecznym zawieszki oraz kolczyki z takim właśnie motywem. Zwróć uwagę również na kosmetyki.

Jeżeli twoja ukochana uwielbia ciężkie zapachy typu: wanilia, cynamon czy czekolada, kup jej zestaw do kąpieli o takim właśnie zapachu. Każdą kobietę ucieszy perspektywa spędzenia miłego wieczoru z przyjemnymi zapachami.

Sprawdź: Prezent na Mikołaja: co kupić kobiecie? 10 propozycji [GALERIA]

Prezent na Mikołaja: co kupić mężczyźnie? 8 propozycji do 100 zł [GALERIA]

Gadżety na mikołajki dla mężczyzny

Jeżeli twój mężczyzna wykonuje pracę biurową, to idealnym gadżetem na mikołajki dla niego będzie np. notes z motywem świątecznym. W środku możesz dodać od siebie miłą dedykację, którą będzie czytał przy każdym jego otwarciu.

Sprawdź również jakie ukochany ma zainteresowania i spróbuj dobrać prezent pod jego gusta, ale z dodatkiem bożonarodzeniowym.