KARNAWAŁ 2014: jak zrobić koronę dla dziewczynki

2013-12-30 13:59

Karnawał to radosny okres zabaw, balów i maskarad organizowanych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zwłaszcza dla naszych pociech karnawałowe bale przebierańców to świetna zabawa – chłopcy z dumą prezentują stroje swoich ulubionych superbohaterów, a dziewczynki – z upodobaniem przebierają się za księżniczki i królewny. Jeśli i twoje dziecko marzy o tym, by być księżniczką na balu karnawałowym, a ty zastanawiasz się, skąd wziąć oryginalną koronę, zobacz, jak łatwo możesz ją sam zrobić.

Karnawał - jak zrobić koronę dla dziewczynki
Autor: archiwum redakcji

Karnawał rozpoczyna się w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową. To okres świetnej zabawy zwłaszcza dla dzieci, dla których w szkołach i przedszkolach organizowane są bale przebierańców. Podpowiadamy, jak wyczarować wspaniałą koronę dla małej księżniczki na karnawałowy bal przebierańców.

Karnawał - jak zrobić koronę dla dziewczynki

Twoje dziecko marzy o tym, by być księżniczką na balu karnawałowym, a Ty zastanawiasz się skąd wziąć oryginalną koronę. Możesz ją w prosty sposób wykonać w domu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza