Kartki na Dzień Chłopaka - gotowe wzory z życzeniami

2021-09-28 15:21

Nie masz czasu lub nie potrafisz stworzyć własnej graficznej kartki na Dzień Chłopaka? Spieszymy z pomocą! W naszej galerii znajdziesz kilka oryginalnych wzorów kartek na Dzień Chłopaka z życzeniami zarówno dla małych jak i dużych chłopców!

Kartki z okazji Dnia Chłopaka
Autor: Getty images

Przejrzyj naszą galerię z gotowymi kartkami na Dzień Chłopka - wybierz swój ulubiony wzór i ściągnij wybrane zdjęcie na telefon. Gotową grafikę z życzeniami możesz teraz dowolnie rozsyłać smsem, messengerem, WhatsAppem i innymi wybranymi przez siebie kanałami.

Do wiadomości możesz też dołączyć dodatkowe, dłuższe życzenia z okazji Dnia Chłopaka w formie prostej rymowanki lub dłuższego wierszyka.

Zobacz: Wierszyki na Dzień Chłopaka - wybierz swój ulubiony wierszyk! 

Życzenia na Dzień Chłopaka. Skorzystaj z gotowych propozycji!

Jaki prezent wybrać dla chłopaka? M jak Mama
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza