Pomysły na baby shower - przyjęcie dla przyszłej mamy

2013-05-06 12:56

Baby Shower to zachodnia moda na urządzanie przyjęcia dla przyszłej mamy na kilka tygodni przed porodem. Celem takiego przyjęcia  jest celebrowanie odmiennego stanu z najbliższymi osobami. Podsuwamy pomysły na Baby Shower.

pomysły na baby shower
Autor: Getty images

Spis treści

  1. Pomysły na Baby Shower
  2. Wszystko o baby shower

Baby Shower to świetny pomysł na uszczęśliwienie przyszłej mamy. Zazwyczaj w ciąży najbardziej potrzebuje ona wsparcia bliskich jej osób, a taka impreza jest ku temu najlepszą okazją. To ponadto również ostatni dobry moment na bezkarne świętowanie – kiedy rytmu dnia i nocy nie wyznacza noworodek, a przyszła mama jest wypoczęta i zrelaksowana. Baby Shower to także okazja, by skompletować wyprawkę dla dziecka. Goście zazwyczaj przynoszą ze sobą upominki dla malucha lub przyszłej mamy, co może znacznie odciążyć jej wyprawkowy budżet.

Co to jest baby shower, kto je organizuje i co kupić przyszłej mamie, czyli 4 najczęstsze pytania o baby shower

Gender reveal – przyjęcie z wielką niespodzianką!

Pomysły na Baby Shower

Pomysł na Baby Shower to indywidualna sprawa każdej przyszłej mamy. To, czy będzie to babskie przyjęcie przy kawie i herbacie spędzone na plotkach, czy raczej huczna impreza dla wszystkich – zależy od preferencji ciężarnej.  Ważne, by na przyjęciu czuła się ona komfortowo i swobodnie. Baby Shower może być na przykład imprezą tematyczną. Przyjęcie w stylu hawajskim lub impreza safari to nie tylko pretekst, by dać upust wyobraźni dotyczącej wystroju i ubioru, ale również gwarancja sympatycznej zabawy.  Możemy też Baby Shower potraktować dowcipnie, a jednocześnie dosłownie i poprosić gości, by przebrali się z niemowlęta. Samo miejsce do zabawy możemy udekorować niemowlęcymi akcesoriami. Jeśli do tego dorzucimy jeszcze konkursy np. na rozpoznawanie z zawiązanymi oczami dziecięcych przecierów w słoiczkach lub przewijanie bobasów na czas – może się okazać, że wybuchom śmiechu nie będzie końca. A cóż jest bardziej potrzebne ciężarnej kobiecie niż potężna  dawka radości?Żeby urozmaicić "babyshowerowe" przyjęcie, można także wprowadzić do niego element multimedialny. Pokaz nagrania USG na telewizorze to świetna okazja, by przedstawić malucha gościom i  podzielić się z nimi swoim szczęściem.

Wszystko o baby shower

Baby shower, czyli przyjęcie dla przyszłej mamy, to coraz popularniejszy zwyczaj w Polsce. O to jak wygląda tego typu uroczystość zapytałam eksperta.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza