Prezent dla dziewczyny - jaki prezent podarować dziewczynie w te święta?

2019-12-10 16:19

Wybór odpowiedniego prezentu dla dziewczyny to nie lada wyzwanie. Co kupić, by sprawić bliskiej osobie przyjemność? Sprawdź, jakie przygotowaliśmy propozycje prezentów świątecznych na każdą kieszeń. Jaki prezent podarować dziewczynie w te święta?

Prezent
Autor: Getty images

Spis treści

  1. Wybór odpowiedniego prezentu świątecznego dla dziewczyny
  2. Pomysł na prezent dla dziewczyny
  3. Prezent świąteczny dla dziewczyny do 50 zł
  4. Prezent świąteczny dla dziewczyny do 100 zł
  5. Prezent świąteczny dla dziewczyny powyżej 100 zł

Jaki prezent dla dziewczyny wybrać? Poradnik:

  1. Wybór odpowiedniego prezentu świątecznego dla dziewczyny
  2. Pomysł na prezent dla dziewczyny
  3. Prezent świąteczny dla dziewczyny  do 50 zł
  4. Prezent świąteczny dla dziewczyny do 100 zł
  5. Prezent świąteczny dla dziewczyny powyżej 100 zł

Wybór odpowiedniego prezentu świątecznego dla dziewczyny

Wybór odpowiedniego prezentu świątecznego dla dziewczyny spędza sen z powiek niejednemu mężczyźnie. Gdzie szukać inspiracji? Jaki prezent wybrać? Z czego ucieszy się ukochana? Specjalnie dla zagubionych panów sporządziliśmy listę prezentów, które na pewno ucieszą każdą dziewczynę. 

Wybierając świąteczny prezent dla dziewczyny, należy sugerować się zainteresowaniami ukochanej oraz stażem związku. Całkiem inny prezent będzie odpowiedni dla niedawno poznanej dziewczyny, a inny dla dziewczyny, z którą jesteś w związku od lat. 

Pomysł na prezent dla dziewczyny

Jeśli ty i twoja dziewczyna poznaliście się niedawno, a wasz związek dopiero kiełkuje, musisz być bardzo ostrożny, wybierając świąteczny prezent. Nie kupuj dziewczynie nic osobistego ani intymnego. Może to zostać źle odebrane - jesteście dopiero na etapie poznawania swoich zainteresowań.

Postaw na prezenty tradycyjne. Jeśli to wasze pierwsze wspólne święta możesz podarować dziewczynie kwiaty, butelkę dobrego wina lub pięknie oprawione, wspólne zdjęcie z dnia, w którym się poznaliście.

Jeśli jesteś ze swoja dziewczyną w wieloletnim związku to masz do wyboru ogromny wachlarz prezentów. Przecież wiesz, jakich perfum używa twoja dziewczyna, jaka firma kosmetyczna jest jej ulubiona, jakiej muzyki słucha, jakie książki czyta. Pamiętaj, aby słuchać tego, co mówi twoja dziewczyna. Być może, pomiędzy słowami, już nie raz powiedziała o swoich potrzebach? 

Czytaj:

Prezent dla żony. Jaki prezent dla ukochanej wybrać? 

Prezent dla męża. Jaki prezent dla ukochanego wybrać?

Prezent świąteczny dla dziewczyny do 50 zł

Prezent świąteczny dla dziewczyny do 100 zł

Prezent świąteczny dla dziewczyny powyżej 100 zł

O autorze
Izabela Bielecka-Gnaś
Izabela Bielecka-Gnaś
Redaktor naczelna, od lat związana z tematyką parentingu, jako szefowa tytułów prasowych i serwisów internetowych skierowanych do rodziców. Specjalizuje się w przebiegu ciąży i rozwoju psychicznym dzieci. Prywatnie mama Mai, miłośniczka sztuki współczesnej i amerykańskiej literatury postmodernistycznej.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza