Sylwester w domu. SYLWESTROWE DEKORACJE stołu

2013-12-21 10:36

Sylwester jest tylko raz w roku, dlatego warto przeżyć go w niecodziennej oprawie. Elegancki kostium, oryginalne potrawy, najlepszy szampan, wyjątkowa dekoracja domu to ważne elementy sylwestrowej nocy. Ale to stół jest centralnym miejsce, skupiającym całą uwagę gości. Dlatego puść wodze fantazji i wyczaruj niepowtarzalną dekorację sylwestrowego stołu. Przedstawiamy dwie proste do wykonania a zarazem oryginalne aranżacje stołu - kwiatową i szklaną.

Spis treści

  1. Sylwestrowa dekoracja stołu z kwiatowym przepychem
  2. Sylwestrowa dekoracja stołu w błękitnej poświacie

Sylwestrowa dekoracja stołu z kwiatowym przepychem

Planując uroczyste przyjęcie na sylwestra, musimy zadbać o bogatą szatę dla suto zastawionego stołu. Wyraziste, malownicze dekoracje, przywodzące na myśl klimat weneckiego karnawału, staną się wspaniałym tłem dla szampańskiej zabawy. Wybraliśmy obrus z barwnym wzorem w nasyconych kolorach fuksji, oranżu, ugru i czerwieni. Motywy pojawiające się na tkaninie podkreśliliśmy, ozdabiając stół sztucznymi kwiatami. Dekoracyjne rośliny powtarzają kolorystykę tkaniny. Większe kwiaty ułożyliśmy na każdym talerzu, a girlandy z drobniejszych płatków i liści biegną wzdłuż brzegów obrusa.

Sylwestrowa dekoracja stołu w błękitnej poświacie

Stół pełen blasku idealnie wpisuje się w noworoczną aurę. Proponujemy jednak zastąpić sylwestrowe gadżety: serpentyny, brokat i baloniki mniej typowymi elementami, które rozjaśnią wystrój stołu. Niebieskie szkiełka zostały rozsypane na błękitnym obrusie niczym confetti. Uzupełniają je przezroczyste szklane kule, strzeliste kieliszki i szklanki. Część z półokrągłych szkiełek w błękitnym i białym kolorze przykleiliśmy płaską stroną do talerzy, nadając naczyniom bardziej wytworny, sylwestrowy wygląd.

miesięcznik "M jak mieszkanie"
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza