URODZINY DZIECKA - dekoracja na urodziny dziecka

2013-04-23 16:07

Czym jest przyjęcie bez dekoracji urodzinowych? Nie powinno ich zabraknąć na żadnym przyjęciu. Dzieci uwielbiają dekoracje urodzinowe - gdy jest kolorowo, dlatego powinniśmy zadbać o to, by tło urodzin było równie radosne jak sam dzień. Pomogą nam w tym kolorowe dekoracje urodzinowe.

dekoracje na urodziny dziecka
Autor: _photos.com

Spis treści

  1. Urodzinowy wystrój domu
  2. Urodzinowy wystrój ogrodu
  3. Urodzinowe dekoracje na stole

Zbliżają się urodziny twojego dziecka? Zobacz jakie dekoracje urodzinowe możesz na nie przygotować?

Urodzinowy wystrój domu

Żeby urodziny dziecka miały swój „klimat” i zachwyciły wszystkich gości, warto postarać się o przybranie pomieszczeń, w których świętujemy. Gdy określimy motyw przewodni dziecięcej imprezy, będzie nam łatwiej dobrać do niego odpowiednie dekoracje urodzinowe. Urodziny w stylu cyrkowym? Na ścianach niech zawisną kolorowe buzie klaunów i rysunki cyrkowych zwierząt. Impreza hawajska? Wystrój musi być kwiatowy i egzotyczny. Przyjęcie kosmiczne? Ozdóbmy ściany gwiazdami, a na suficie zawieśmy wycięte z kartonu i folii aluminiowej planety i rakiety. Na żadnych urodzinach nie powinno zabraknąć popularnych serpentyn i balonów. Jubilatowi będzie również niezwykle miło, jeśli pod sufitem rozwiesimy baner z dedykacją.

Urodzinowy wystrój ogrodu

Jeśli zdecydujemy się na organizację przyjęcia na powietrzu, nie zwalnia nas to z konieczności odpowiedniego udekorowania ogrodu. Do ogrodzenia i mebli ogrodowych przywiążmy balony napełnione helem, które zebrane w kolorowe bukiety stworzą niepowtarzalną dekorację urodzinową. Jeśli w ogrodzie mamy drzewa, możemy rozwiesić pomiędzy nimi lampiony, lampki lub łańcuchy z krepiny. Drzewo to też świetne miejsce, by zawiesić piniatę wypełnioną słodyczami. Jeśli mamy wolną przestrzeń na trawie, możemy wysypać na nią dużo kolorowych plastikowych piłek, które w trakcie urodzin mogą być fantastyczną inspiracją do dziecięcej zabawy np. w rzucanie do celu.

Urodzinowe dekoracje na stole

Najłatwiej jest udekorować stół. Bogata oferta sklepów z akcesoriami dekoracyjnymi sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić każde dziecięce marzenie. Stół można nakryć bajkowym obrusem, a na nim ustawić papierowe lub plastikowe talerzyki, kubeczki ze słomkami, serwetki i sztućce. Wszystko jednakowego wzoru – np. z rycerzami, księżniczkami, piłkarzami, autami lub dinozaurami.  Stół dodatkowo można udekorować konfetti, które rozsypane po obrusie będzie intrygującą  ozdobą. Na talerzykach można ustawić papierowe czapeczki i trąbki urodzinowe, z których goście z pewnością szybko skorzystają. Do tego kolorowe i lubiane przekąski dla dzieci – i zachwyt gości murowany.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza