Wesołych świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Mjakmama24.pl!

2019-12-23 14:52

Wszystkim użytkownikom serwisu Mjakmama24.pl życzymy ciepłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Przyjemnych chwil w gronie najbliższych, pysznych przysmaków na wigilijnym stole i wspólnego kolędowania przy pięknie przystrojonej choince. I dużo uśmiechu!

Życzenia świąteczne od redakcji 2019
Autor: Getty Images

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, w którym powinniśmy zwolnić, wyciszyć się i cieszyć z chwil spędzonych z najbliższymi. I właśnie takich świąt życzymy wszystkim użytkownikom serwisu Mjakmama24.pl!

Nie spieszcie się i nie poddawajcie presji zorganizowania idealnych świąt. Bądźcie sobą, często i głośno się śmiejcie, zajadajcie się bożonarodzeniowymi przysmakami i bawcie z dziećmi upominkami znalezionymi pod choinką. Wspólnie poszukujcie gwiazd na niebie, kolędujcie, zwiedzajcie szopki i pomimo złej aury, chodźcie na długie spacery.

A wieczorami pozwólcie sobie na powrót do dzieciństwa: rozmawiajcie, grajcie całą rodziną w gry planszowe, odgrywajcie scenki i czytajcie książki. Wynieście z tego szczególnego czasu jak najwięcej!

Przygotowaliśmy mały poradnik, aby ułatwić Wam organizację świąt:

* Rymowane życzenia na Boże Narodzenie - skopiuj i wyślij do rodziny oraz znajomych

* Zobacz, jak sprawić, żeby te święta były naprawdę rodzinne

* Świąteczne klasyki filmowe - podpowiadamy, co oglądać z rodziną

* Sprawdź, co zrobić, żeby twój dom pięknie pachniał w święta

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza