SESJA ZDJĘCIOWA W CIĄŻY: czy zdjęcia tylko na użytek prywatny?

2014-06-05 14:34

Jednym z tematów, które poruszają emocje forumowiczek, są zdjęcia robione w ciąży. Żadna z przyszłych mam nie ma już dzisiaj wątpliwości, że zdjęcia z brzuszkiem to wspaniała pamiątka z czasu oczekiwania na maleństwo. Kontrowersje budzi natomiast kwestia, czy ciążowe zdjęcia powinny być prezentowane szerszej publiczności.

Sesja ciążowa
Autor: thinkstockphotos.com Sesja ciążowa staje się coraz bardziej popularna.

Spis treści

  1. Ciąża weryfikuje przyjaźnie
  2. Jak mężczyźni okazują miłość w związku

Wiele kobiet lubi celebrować czas ciąży, czują się wtedy wyjątkowo kobiece i pewne swojego uroku. Przyszli tatusiowie bardzo często właśnie wtedy zaczynają się pasjonować fotografią, chcąc uwiecznić swoje partnerki w tym niezwykłym momencie ich wspólnego życia. Także profesjonalne ciążowe sesje zdjęciowe to już nie tylko moda, co prawie oczywistość – tak jak zdjęcia ze ślubu czy komunii. O ile jednak zdjęcia ze ślubu z dumą pokazuje się znajomym i rodzinie, o tyle fotografie z brzuszkiem już niekoniecznie. Niektóre z was uważają, że zdjęcia z czasu ciąży to pamiątka na tyle intymna, że powinny być oglądane tylko w ścisłym rodzinnym gronie. Pomysł, by zdjęcia z brzuszkiem prezentować na portalu społecznościowym, nie u wszystkich znajduje uznanie. Zwłaszcza jeśli przyszła mama pokazuje odkryty brzuszek. A ty jak uważasz? Dołącz do dyskusji!

Ciąża weryfikuje przyjaźnie

Czy jestem niewidzialna? - pyta jedna z forumowiczek, opisując, jak ciąża wpłynęła na jej przyjaźnie i życie towarzyskie. Często dzieje się bowiem tak, że wokół kobiety, która spodziewa się dziecka, nagle robi się pusto – urywają się zaproszenia na imprezy i kontakty ze znajomymi, którzy nie mają dzieci. A bywa i tak, że ów swoisty bojkot towarzyski spotyka przyszłą mamę ze strony kobiet, które są... zazdrosne o ich ciążę! Czy ciąża weryfikuje przyjaźnie? Opowiedz o swoich doświadczeniach.

Jak mężczyźni okazują miłość w związku

Każda kobieta marzy o tym, by jej partner był czuły, uważający, ofiarował jej czasem kwiaty bez okazji... Ale chyba niewiele jest takich, które mogą pochwalić się, że ich partner właśnie w ten sposób okazuje im miłość. Bo mężczyzna realizuje się w czynach, a nie w słowach i gestach. Zrobi zakupy, umyje okna, zajmie się dzieckiem, żeby ona mogła odpocząć – i to jest według niego dowód miłości. A jak twój mężczyźna okazuje uczucie? Opowiedz o tym!

Chcesz dołączyć do dyskusji, wyrazić swoją opinię, założyć nowy wątek? Wejdź na forum Mjakmama24.pl i podziel się spostrzeżeniami!

miesięcznik "M jak mama"
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza