Życzenia na Dzień Chłopaka. Skorzystaj z gotowych propozycji!

2021-09-28 15:22

Dzień Chłopaka już 30 września! Nie zapomnij złożyć życzeń w ten wyjątkowy dzień. Chcesz sprawić radość bliskiemu mężczyźnie, koledze, sąsiadowi? Przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie gotowe życzenia z okazji Dnia chłopaka - zarówno dla małych jak i dużych chłopców.

życzenia na dzień chłopaka
Autor: thinkstockphotos.com

Poniżej znajdziesz naszą propozycję życzeń na Dzień Chłopaka. Dzień Chłopaka to święto, które obchodzone jest co roku 30 września. Jest to raczej młode święto w kalendarzu, ale co roku zyskuje coraz więcej fanów i staje się coraz bardziej popularne. Właśnie wtedy mali i duzi chłopcy obchodzą swoje święto. Oto przykładowe gotowe życzenia na Dzień Chłopaka, dla małych i dużych chłopców. Może staną się one dla was inspiracją? 

Życzenia dla małych Chłopaków:

Ile igieł w lesie, ile promyków w słońcuTyle dobrych życzeń mam dla Ciebie brzdącuFajny z Ciebie chłopiec, dla mnie najfajniejszyA dziś Dzień Chłopaka, stąd ten miły wierszykBądź zdrowy, szczęśliwy, z życia ciesz się nieprzerwanieNiech Twoje dzieciństwo będzie tęczą malowane

 

Jaki prezent wybrać dla chłopaka? M jak Mama

Niech zabawa daje radość, jak najdłużej cieszyMój Chłopaku rośnij zdrowo, lecz niech Ci się nie spieszyNiech dzieciństwo kolorowe jak najdłużej trwaSuper Chłopakowi tego życzę dziś ja!

Dla Super Chłopca najlepsze życzeniazdrówka, radości, marzeń spełnieniasnów kolorowych, radości wielei niech otaczają Cię przyjaciele

Niech dobre stopnie jak grzyby po deszczu wskakują do dziennikaNiech to co mniej smaczne z talerza samo znikaNiech przyjaciele niczym magnes lgną do CiebieI niech Ci się w życiu układa jak w bajce, albo nawet i lepiejWszystkiego najlepszego w dniu święta Twojego!

Czyś jest wielki czy malutkiCzy grubiutki czy chudziutkiTo dziś zwłaszcza, bez wyjątkówKażdy chłopiec jest w porządkuBo chłopaka dzisiaj dzieńWszystkie smutki idą w cieńWięc przyjmij najlepsze życzeniaSpełnienia marzeń i powodzeniaI że jesteś ważny pamiętajNie tylko w dniu swojego święta!

Polecamy także: Wierszyki na Dzień Chłopaka - wybierz swój ulubiony wierszyk!

Zobacz także nasze gotowe kartki z życzeniami z okazji Dnia Chłopaka: