Życzenia na rocznicę ślubu dla męża - najlepsze życzenia dla męża

2018-09-12 10:07

Czy życzenia na rocznicę ślubu dla męża powinny być wzruszające czy śmieszne? Długie czy krótkie? Wszystko zależy od tego, jaką jest osobą i jaki typ związku prezentujecie. Na pewno jednak życzenia na rocznicę ślubu dla męża powinny wyrażać twoją miłość do niego.

życzenia dla męża
Autor: Getty images

Spis treści

  1. Jak złożyć życzenia na rocznicę ślubu mężowi?
  2. Najlepsze życzenia na rocznicę ślubu dla męża

Jak złożyć życzenia na rocznicę ślubu mężowi?

Sposobów jest wiele.... Możesz przygotować pokazu slajdów lub filmik z waszymi zdjęciami ze ślubu, podróży poślubnej, narodzin dzieci lub ostatnich wakacji, który wyświetli mu się na ekranie, gdy dotrze do pracy.

Innym pomysłem jest kupienie mu pięknej kartki (lub wymalowanie jej własnoręcznie, jeśli tylko masz trochę zdolności plastycznych). Wybierz taką, która przypomina wam o miłych chwilach spędzonych razem, a w środku napisz to, co chciałabyś powiedzieć ukochanej osobie w tak ważnym dla Was momencie.

Czytaj: Prezent dla męża: co kupić ukochanemu?

Życzenia i wierszyki na rocznicę ślubu - wybór

M jak Mama: Torty na rocznicę ślubu

Zostaw kartkę z życzeniami na rocznicę ślubu dla męża na jego nocnym stoliku w sypialni albo połóż na jego koszuli, by znalazł ją zaraz po wstaniu z łóżka.

A może w swoją rocznicę ślubu obudzicie się rano i zjecie razem śniadanie? Wtedy po prostu przytul się do męża i wyszepcz mu życzenia oraz zapewnienia o swojej bezgranicznej miłości.

A co napisać lub co powiedzieć ukochanemu? Wydaje się to łatwe – w końcu współmałżonek jest osobą, która doskonale znasz, z którą dzielisz smutki i radości i której życzysz jak najlepiej. Ale jak ubrać w słowa pragnienia, aby był zawsze szczęśliwy, radosny, uśmiechnięty i zdrowy? Pomożemy ci.

Oto kilka wzorów życzeń na rocznicę ślubu dla męża, z których możesz skorzystać, cytując je dosłownie lub nieco modyfikując, aby dopasować je do potrzeb twojego ukochanego.

Zobacz: 5 rocznica ślubu: nazwa, symbol, życzenia 

Śmieszne życzenia na rocznicę ślubu - wybór

Najlepsze życzenia na rocznicę ślubu dla męża

"Kochanie, może jestem czasem zrzędliwa, może nie umiem za dobrze gotować, ale za to kocham Cię nad życie! Chcę spędzić z Tobą jeszcze wiele długich lat!"

"Ostatnie 7 lat to była niezła jazda! Ślub, narodziny dzieci, przeprowadzka... Każdy dzień spędzony z Tobą był wspaniały, a wszystkie sukcesy i porażki przeżywane wspólnie z Tobą miały inny, lepszy smak. Wszystkiego najlepszego!"

"Kochanie! Dokładnie w tym dniu, kilka lat wstecz, przysięgaliśmy sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Z tej okazji życzę Ci, aby te trzy obietnice były dla nas zawsze ważne, abyśmy się kochali i spędzili kolejne lata w zdrowiu i miłości!"

"W każdym małżeństwie są lepsze i gorsze dni. Oby w naszym były tylko te dobre. Bądźmy zawsze razem, a niestraszne nam będą trudności i przeszkody życiowe. Kocham Cię!"

Czytaj: Cytaty o miłości - 10 najpiękniejszych aforyzmów o miłości

Cytaty o życiu - 10 mądrych sentencji życiowych

Życzenia na rocznicę ślubu dla żony

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza