Życzenia na rocznicę ślubu dla żony - najlepsze życzenia dla żony

2018-07-27 17:18

Życzenia na rocznicę ślubu dla żony nie mogą być sztampowe! Kobiety lubią świętować rocznicę ślubu, dlatego lepiej nie zapomnieć o tej ważnej dacie i już w z wyprzedzeniem przygotować sobie piękne życzenia na rocznicę ślubu dla żony. Oto nasze podpowiedzi, które można zapisać na ozdobnej karcie lub wyrecytować z pamięci.

życzenia na rocznicę ślubu dla żony
Autor: Getty images

Spis treści

  1. Czule lub z dowcipnie
  2. Co oznaczają nazwy rocznic ślubu? WIDEO
  3. Najlepsze życzenia na rocznicę ślubu dla żony

Życzenia na rocznicę ślubu dla żony są bardzo ważne, bo wiążą się ze wspomnieniem najpiękniejszego dnia w jej życiu. Dlatego tak bardzo przeżywają, gdy ich ukochany przegapi tę szczególną datę i nie złoży życzeń.

Chociaż mężczyźni zwykle przywiązują mniejsza wagę do takich drobiazgów, to jednak muszą zrozumieć, że jeśli zapomną o życzeniach na rocznicę ślubu, to ich kobieta odbierze to bardzo osobiście: pomyśli, że mąż o niej zapomniał, bo jej nie kocha, bo o niej nie myśli, bo mu na niej nie zależy... 

Oczywiście, są i takie panie (choć jest ich niewielki procent), które nie przywiązują wagi do słów i kwiatów, wystarczy im, że czują miłość partnera wyrażaną codziennie w mniejszych i większych gestach. Ale i one na pewno ucieszą się, z życzeń na rocznicę ślubu. Dlatego, Panowie – pamiętajcie o rocznicy ślubu i złóżcie życzenia żonie – bez względu na to, czy przeżyliście ze nią dopiero rok, pięć czy trzydzieści lat.

Czule lub z dowcipnie

Jakie powinny być życzenia na rocznicę ślubu dla żony? Wiele kobiet lubi życzenia romantyczne, ale możesz wykazać się kreatywnością i wymyślić dla swojej ukochanej żony życzenia śmieszne, wierszowane.

Możesz też sięgnąć po teksty piosenek o miłości lub po wiersze klasyków. Możesz też napisać własnymi słowami to, co czujesz. Pamiętaj też, że ważny jest sposób przekazania kobiecie życzeń.

Możesz włożyć liścik w piękny bukiet kwiatów, napisać życzenia na pięknej, ozdobnej karcie, którą podarujesz jej w czasie rocznicowej kolacji.

Twoją żonę na pewno ucieszą też krótkie liściki miłosne napisane na kartkach samoprzylepnych i przyklejonych do lustra, lodówki, drzwi w sypialni...

Każdy mężczyzna zna swoją żonę na tyle, by wiedzieć, co sprawi jej największą przyjemność. Dla tych panów, którzy nie są pewni, jak złożyć życzenia ukochanej, przygotowaliśmy kilka romantycznych tekstów.

"Najdroższa, każdy dzień spędzony przy Twoim boku był dniem szczęśliwym. Życzę Tobie i sobie, abyśmy przeżyli jeszcze wiele również pięknych dni, niezapomnianych momentów i radosnych chwil".

"Tylko Ty się liczysz, tylko Ty dajesz mi szczęście, Tylko Ty jesteś dla mnie ważna. Z okazji naszej rocznicy ślubu życzę Ci wszystkiego co najlepsze - niech się spełnią wszystkie nasze wspólne marzenia".

"Kochanie! Dokładnie w tym dniu, kilka lat wstecz, przysięgaliśmy sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Z tej okazji życzę Ci, aby te trzy obietnice były dla nas zawsze ważne, abyśmy się kochali i spędzili kolejne lata w zdrowiu i miłości!"

"W naszym życiu były dni gorsze i lepsze, ale zawsze nasza miłość zwyciężała i pokonywała wszelkie trudności. Oby tak dalej, Kochanie...!

Zobacz:

Życzenia na rocznicę ślubu dla męża

Prezent dla żony. Co kupić żonie, by sprawić jej radość?

Cytaty o miłości - 10 najpiękniejszych aforyzmów o miłości

Prezent na 20 rocznicę ślubu: 10 pomysłów na udany prezent

5 rocznica ślubu: nazwa, symbol, życzenia

10 rocznica ślubu: nazwa, symbolika, prezenty

Co oznaczają nazwy rocznic ślubu? WIDEO

Najlepsze życzenia na rocznicę ślubu dla żony

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza