Gadżety na walentynki [5 propozycji]

2016-01-29 22:11

Walentynki to wyjątkowy dzień dla każdej zakochanej pary. Wszyscy chcemy obdarować swoją połówkę idealnym prezentem. Sprawdź, jakie gadżety na walentynki możesz dołączyć do podarunku oraz jak udekorować mieszkanie na ten specjalny wieczór.

Spis treści

  1. Gadżety na walentynki: które warto kupić jako domową dekorację
  2. >> Czytaj także: Prezent na walentynki dla niego: co kupić mężczyźnie? [GALERIA] >>
  3. Gadżety na walentynki: które warto sprezentować ukochanej osobie
  4. >> Zobacz też: Prezent na walentynki dla niej [7 propozycji] >>
  5. Gadżety na walentynki: które są najpopularniejsze
  6. >> Sprawdź też: Makijaż na walentynki: jak zrobić makijaż wieczorowy? 5 kroków do piękna >>

Walentynki jako święto wszystkich zakochanych dotarły do nas kilka lat temu z Zachodu. W Anglii, Francjii czy Stanach Zjednoczonych ten dzień jest obchodzony wyjątkowo hucznie. Wszystkie pary muszą obdarować się nawzajem starannie dobranym prezentem oraz zjeść razem uroczystą kolację. Obchody święta zakochanych znacznie ułatwiają gadżety na walentynki.

Gadżety na walentynki: które warto kupić jako domową dekorację

Jeżeli urządzasz w domu specjalną kolację dla swojego partnera lub partnerki, warto też ozdbić część mieszkania. Ciekawym elementem będą krótkie giralndy z sercami na parapecie czy komodzie. Stół, przy którym będziecie jedli, nakryj białym obrusem. Różne dodatki np. serwetki czy świeczki powinny wtedy być w kolorze czerwonym. W sypialni również postaw na ten kolor. Możesz delikatnie ozdobić łożko kwiatami, bukiet postawić na nocnej szafce. Unikaj przepychu. Zasada "im mniej tym lepiej" zawsze się sprawdza, jeśli chodzi o walentynkowe dekoracje.

>> Czytaj także: Prezent na walentynki dla niego: co kupić mężczyźnie? [GALERIA] >>

Gadżety na walentynki: które warto sprezentować ukochanej osobie

Gadżetów na walentynki w zbliżającym się gorącym okresie na pewno nie zabraknie na sklepowych półkach. Możesz do swojego prezentu dołączyć uroczego małego misia czy kartkę z życzeniami. Pamiętaj jednak, jeśli wasz związek ma długoletni staż, nie kupuj wyłącznie takiego, powszechnie nazywanego "kiczowatym", podarunku. Wybadaj, jakie zainteresowania ma twoja druga połówka i dobierz prezent do jej potrzeb. Dodatkowy gadżet np. w kształcie serca sprawi, że na twarzy twojego ukochanego czy ukochanej od razu pojawi się uśmiech.

>> Zobacz też: Prezent na walentynki dla niej [7 propozycji] >>

Gadżety na walentynki: które są najpopularniejsze

Najpopularniejszymi chyba już od lat gadżetami na walentynki są oczywiście misie. Zazwyczaj białe lub beżowe w czerwonym kubraczku z serduszkiem lub napisem "Kocham Cię". Taki prezent, owszem, jest uroczy, ale raczej dla nastolatków. Mnóstwo stoisk w swojej ofercie zawsze ma też słodycze. Dużą popularnością ciesza się lizaki z różnymi tekstami, które uwielbia każda kobieta. Ostatnimi czasy jednak firmy idą coraz dalej w tworzeniu specjalnych drobiazgów dla zakochanych. Ciekawym pomysłem mogą być podgrzewacze do rąk, miłosne zestawy do picia kawy, wina lub innych trunków.

>> Sprawdź też: Makijaż na walentynki: jak zrobić makijaż wieczorowy? 5 kroków do piękna >>