Ciało po ciąży: ikona mody pokazała ciało po porodzie. Bez retuszu. Początek nowej mody? [FILM]

2014-11-17 16:27

Lara Stone odważyła się wystąpić w nagiej sesji i pokazać swoje ciało po ciąży. Ikona mody zdecydowała się pokazać zdjęcia światu... bez retuszu! Fotografie zrobiły w sieci wielkie wrażenie, a internauci podziwiają modelkę za odwagę.

Lara Stone, holenderska ikona mody, zdecydowała się wystąpić w odważnej sesji i pokazać swoje ciało po ciąży. Zrobiła to równo rok po porodzie, nie wstydząc się tego, że jej ciało nie wróciło jeszcze do formy.

>> Znana gwiazda pochwaliła się idealnym ciałem po urodzeniu piątego dziecka >>

Modelka pozowała do nagiej sesji. Na zdjęciach widać wszystkie mankamenty (a może zalety?) kobiecego ciała po ciąży: mniejszą sprężystość skóry, rozstępy, fałdki. Stone zdecydowała się opublikować te zdjęcia, nie poddając ich obróce w Photoshopie.

Ciało po ciąży: "pokochajmy siebie"

Jak powiedziała magazynowi "System", zrobiła to, ponieważ chciała przekonać inne kobiety, aby zaakceptowały swoje sylwetki po ciąży. Sesja miała być również podsumowaniem tego, przez co jej ciało przeszło w czasie ciąży.

>> Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej pomagają wrócić do formy po porodzie? >>

Zdjęcia zrobiły na internautach ogromne wrażenie. Modelka jest bardzo naturalna, jedynym wyrazistym akcentem są czerwone usta.

Podoba wam się taki trend naturalności?

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka