Ciało po ciąży: ikona mody pokazała ciało po porodzie. Bez retuszu. Początek nowej mody? [FILM]

2014-11-17 16:27

Lara Stone odważyła się wystąpić w nagiej sesji i pokazać swoje ciało po ciąży. Ikona mody zdecydowała się pokazać zdjęcia światu... bez retuszu! Fotografie zrobiły w sieci wielkie wrażenie, a internauci podziwiają modelkę za odwagę.

Lara Stone, holenderska ikona mody, zdecydowała się wystąpić w odważnej sesji i pokazać swoje ciało po ciąży. Zrobiła to równo rok po porodzie, nie wstydząc się tego, że jej ciało nie wróciło jeszcze do formy.

>> Znana gwiazda pochwaliła się idealnym ciałem po urodzeniu piątego dziecka >>

Modelka pozowała do nagiej sesji. Na zdjęciach widać wszystkie mankamenty (a może zalety?) kobiecego ciała po ciąży: mniejszą sprężystość skóry, rozstępy, fałdki. Stone zdecydowała się opublikować te zdjęcia, nie poddając ich obróce w Photoshopie.

Ciało po ciąży: "pokochajmy siebie"

Jak powiedziała magazynowi "System", zrobiła to, ponieważ chciała przekonać inne kobiety, aby zaakceptowały swoje sylwetki po ciąży. Sesja miała być również podsumowaniem tego, przez co jej ciało przeszło w czasie ciąży.

>> Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej pomagają wrócić do formy po porodzie? >>

Zdjęcia zrobiły na internautach ogromne wrażenie. Modelka jest bardzo naturalna, jedynym wyrazistym akcentem są czerwone usta.

Podoba wam się taki trend naturalności?

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

NOWY NUMER! W magazynie Dziecko Zakupy i My: mnóstwo inspiracji dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży – nie tylko na Święta! W najnowszym numerze przeczytasz o wirusach, o dobrym śnie, diecie alergika i życiu bez telewizora.

Czytaj więcej
DZiM 12/20
KOMENTARZE