Pawilon "Marysieńka" Cieplice-Zdrój

2015-09-02 9:01
Pawilon Marysieńka Cieplice-Zdrój
Autor: Thinkstockphotos.com W pawilonie Marysieńka Cieplice-Zdrój w łazienkach do kąpieli kuracjusze wykorzystują wodę termalną.

Sanatorium Pawilon "Marysieńka" w Cieplicach-Zdroju położony jest w centrum uzdrowiska. Kuracjusze chodzą na zabiegi do pobliskiego Domu Zdrojowego, a posiłki wydawane są w Pawilonie "Edward". We wszystkich pokojach, w łazienkach do kąpieli kuracjusze wykorzystują wodę termalną.

Spis treści

  1. Pawilon "Marysieńka" Cieplice: profil leczniczy
  2. Pawilon "Marysieńka" Cieplice: zabiegi
  3. Pawilon "Marysieńka": warunki pobytu

Sanatorium Pawilon "Marysieńka" w Cieplicach-Zdroju przyjmuje kuracjuszy w ramach skierowań z NFZ ne rehabilitację ogólnoustrojową oraz na turnusy rehabilitacyjne w ramach prewencji rentowej ZUS. Uzdrowisko organizuje turnusy lecznicze w zakresie schorzeń psychosomatycznych i schorzeń narządu ruchu.

Pawilon "Marysieńka" Cieplice: profil leczniczy

Pawilon "Marysieńka" Cieplice: zabiegi

Pawilon "Marysieńka": warunki pobytu

  • 44 miejsca noclegowe, pokoje 1-osobowe z łazienką, telefonem, TV-SAT, radiem;   pokoje 3-osobowe studio (pokój 2-osobowy + 1-osobowy + wspólna łazienka) oraz 4-osobowe studio (2 x pokój 2-osobowy + wspólna łazienka) wyposażone w telefon, TV-SAT, radio; część pokoi z balkonem; jeden pokój 3-osobowy z łazienką, telefonem, TV-SAT, radio
  • winda
  • zabiegi w Domu Zdrojowym, który oddalony jest o 30 metrów
  • posiłki w Pawilonie Edward, oddalonym o 40 metrów
Warto wiedzieć

Jeśli kogoś znudzą spacery po Cieplicach, może wybrać się na wycieczkę do Szklarskiej Poręby i Karpacza, Krzeszowa,  Złotoryi, Kowar, zdecydować się na wędrówki w pobliskich górach czy nawet na wizytę w czeskiej Pradze lub Berlinie.

Ważne

Pawilon "Marysieńka"pl. Piastowski 33Jelenia Góratel. 75 7551004www.uzdrowisko-cieplice.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza