Czego nie lubią odparzenia? 4 sposoby walki z odparzoną pupą malca

2012-02-16 16:15

Odparzenia pupy u dziecka to problem, którego niestety bardzo trudno uniknąć. Szukając metod, które szybko i skutecznie pomogą niemowlęciu, natrafiamy na setki rad. Te cztery, które prezentujemy poniżej, są sprawdzone i naprawdę pomagają.

Czego nie lubią odparzenia? 4 sposoby walki z odparzoną pupą malca
Autor: Getty images Czego nie lubią odparzenia? 4 sposoby walki z odparzoną pupą malca

Odparzenia mogą pojawić się bowiem nie tylko na skutek zaniedbań typowo higienicznych – na przykład zbyt rzadkiego zmieniania dziecku pieluszki – lecz również podczas antybiotykoterapii czy ząbkowania. Wydawałoby się, że zaczerwienienie skóry to nic groźnego. Ale niemowlak odczuwa odparzenie pod pieluszką, jak dorosły poważne poparzenie.

Każda mama przynajmniej raz walczyłam z odparzeniami u swoich dzieci. W galerii znajdziesz ich sprawdzone sposoby na odparzoną pupę niemowlęcia.

Odparzenia u niemowlaków
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza