Niezbędnik na spacer z niemowlakiem

2012-09-10 14:01 Katarzyna Hubicz

Są rzeczy, bez których spacer z niemowlakiem będzie udany, ale może potrwać krócej, niż byś chciała. Co warto ze sobą zabrać, aby spacerowało wam się długo i przyjemnie? Codzienne spacery to jeden z najlepszych sposobów na to, by wspierać naturalną odporność maluszka. Jeśli jest ciepło, z noworodkiem można wyjść na dwór już po tygodniu od chwili powrotu ze szpitala. Pierwszy spacer powinien trwać nie dłużej niż pół godziny, ale z dnia na dzień możesz go wydłużać o pięć, dziesięć minut. Z nieco starszym niemowlakiem możesz spacerować nawet przez kilka godzin – w takim wypadku jednak w torbie na spacer powinno znaleźć się wszystko to, co może wam się przydać poza domem.

miesięcznik "M jak mama"
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE