Sen dziecka: zobacz, co robią dzieci, gdy rodzice myślą, że śpią [HIT INTERNETU]

2014-10-08 10:38

Sen dziecka to dla każdego rodzica cenna chwila. Szczególnie jeśli po wielogodzinnych bojach dzieci wreszcie zasnęły. A przynajmniej tak się wydaje ich rodzicom... Zastanawialiście się kiedyś, co dzieci robią, gdy rodzice myślą, że śpią? Tata bliźniaków postanowił to sprawdzić. Film stał się już hitem internetu!

Sen dziecka
Autor: thinkstockphotos.com Gdy rodzice myślą, że dzieci śpią... one bawią się w najlepsze!

Kąpiel, przebieranie do snu, tulenie, kołysanie i wreszcie - uczucie ulgi. Dzieci zasnęły. Rodzice bliźniaków ułożyli je w łóżeczkach w ich pokoiku i poszli cieszyć się spokojnym wieczorem.

>> Jak przygotować dziecko do zaśnięcia? [FILM] >>

Po pewnym czasie ojciec postanowił zobaczyć, czy dzieci faktycznie śpią. Zajrzał do pokoju, żeby sprawdzić, czy się nie rozkopały. Co zobaczył?

Bliźniaki znajdowały się w swoich łóżeczkach, tyle że... wcale nie spały. Dzieci gaworzyły ze sobą i bawiły się w chowanego! Rozbawiony tata postanowił im nie przeszkadzać i nakręcił całą scenę.

>> Co powinno się znaleźć w łóżeczku niemowlaka? >>

Zobaczcie film, który stał się już hitem internetu:

Agencja TVN/x-news
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza