Fantastyczny filmik z tiktoka pomaga kobietom urodzić. Widziałaś go już?

2021-12-23 12:23

Miliony wyświetleń na instagramie i tiktoku - to sukces filmów instruktażowych, pomagających kobietom urodzić szybko i bez bólu. Na filmikach doula z Teksasu wyjaśnia, jaką pozycja porodu jest najkorzystniejsza. Kim jest fantastyczna położna i co radzi? Zerknij na jej filmiki!

Fantastyczny filmik z tiktoka pomaga kobietom urodzić. Widziałaś go już?
Autor: Getty images/tiktok Fantastyczny filmik z tiktoka pomaga kobietom urodzić. Widziałaś go już?

Krisha Crosley, czyli Serenity Life Doula to amerykanka, która podbiła internet. Jej filmy instruktażowe symulujące poród pomagają milionom kobiet urodzić szybko i bez bólu. Doświadczona położna, mam dwójki dzieci dzieli się z przyszłymi mamami z całego świata swoją wiedzą na temat porodu. Zaskakująco proste filmiki pokazują, jaka pozycja do porodu jest najlepsza i dlaczego.

"Dzięki mojej wiedzy czerpanej z książek, szkoleń na doulę, doświadczeń w byciu kręgarzem, naturopatą, aromaterapeutą, sportowcem, po otrzymaniu dyplomu z biologii i po rozmowach z personelem medycznym i przyjaciółkami zdobyłam ogrom informacji, które pomagają mi we wspieraniu rodzących kobiet" - czytamy na jej stronie internetowej.

Zobacz niesamowite filmiki z tiktoka w naszej galerii i wykorzystaj je w czasie swojego porodu!

Fazy porodu: trzeci okres porodu
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza