Najpiękniejsze fotografie porodowe 2021 - wzruszające i prawdziwe

2021-12-27 15:53

Te zdjęcia są zaskakująco piękne, choć niekiedy do granic możliwości naturalistyczne. Tak naprawdę wyglądają porody, a emocje, które widać na tych zdjęciach mówią więcej niż nieskończona ilość słów.

Fotografie porodowe 2021
Autor: Getty Images/ Instagram @geburtsreportage @annelucyfotografia Te zdjęcia z prawdziwych porodów otwierają oczy!

Coraz więcej par decyduje się na zatrudnienie profesjonalnego fotografa i uwiecznienie porodu na zdjęciach reportażowych. To niezwykły rodzaj fotografii. Nie ma tu miejsca na idealizowanie rzeczywistości, wszystko dzieje się na "żywo", a zdjęcia mają być jednocześnie realistyczne i piękne.

Ta gałąź fotografii doczekała się specjalnych nagród przyznawanych dla najbardziej uzdolnionych artystów. Międzynarodowe Stowarzyszenie Fotografów Porodowych od 9 lat przyznaje nagrody w różnych kategoriach, takich jak "poród", "rozwiązanie", "zdjęcia poporodowe", "detale porodowe" i "pierwsze 48 h". 

Zobacz też: Rodzisz po raz pierwszy? Zobacz, jak wygląda poród naturalny

Zdjęcia z porodu - fotografka opowiada, jak powstają sesje porodowe

Zobacz najpiękniejsze zdjęcia porodowe 2021 w naszej galerii:

Najważniejsze rzeczy do zrobienia przed porodem
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza