Plac zabaw

"Plac zabaw" to format, w którym wiedzę rodziców zestawiamy z wiedzą ekspertów. Z kamerą i mikrofonem ruszamy na warszawskie place zabaw, aby spytać naszych widzów o najnowsze trendy i ciekawostki dotyczące rodzicielstwa oraz sprawdzić, jak radzą sobie z codziennymi problemami i obowiązkami. 

Odpowiedzi spotkanych na ulicy rodziców komentują specjaliści, których zapraszamy do studia. Ich ekspercka wiedza pozwala uporządkować dziesiątki informacji płynące z mediów czy od znajomych i wskazać właściwe rozwiązania …

Teorię znamy wszyscy: katar jest zaraźliwy i trwa tydzień lub 7 dni. A co z jego leczeniem? Rodzice zakatarzonych maluchów mają swoje sposoby na zatkany nosek i na to, aby z kataru nie wywiązała się poważniejsza infekcja.

Materiał sponsorowany

Pielęgnacja skóry malucha stanowić może sporą zagadkę dla świeżo upieczonych rodziców. Do tego, nie da się ukryć, że wszelkie kwestie związane z przewijaniem czy kąpielami są na początku rodzicielstwa stresujące. Specjalnie dla was pod lupę bierzemy opiekę nad skórą niemowląt. Pomaga nam ekspert pielęgnacji Ziaja, Natalia Grzywińska.

Tekst sponsorowany

Ból gardła nie zawsze jest objawem groźnej choroby, ale zwykle zwiastuje początek infekcji. Doświadczeni rodzice znają wiele sposobów na tę dolegliwość i - jak przekonują - sięgają po nie zanim odwiedzą lekarza. Bo czasem wystarczy odpowiedni preparat, by zdusić chorobę w zarodku.

Materiał sponsorowany

Mężczyzna potrafi, a co najważniejsze - chce pomagać partnerce w opiece nad dzieckiem. Dzisiejsi ojcowie nie wkraczają do życia dziecka dopiero w momencie, gdy mogą z nim pograć w piłkę lub wziąć na rower. Angażują się w opiekę od pierwszych dni jego życia. Nie straszne im nawet karmienie noworodka, o czym przekonują panowie, z którymi rozmawialiśmy.

Materiał sponsorowany

Agresja, nietolerancja, hejt... Przykre sytuacje wśród dzieci i młodzieży zdarzają się w dzisiejszych czasach coraz cześciej. Ten problem narasta wraz z wiekiem, ale jak się okazuje, jego początki zauważalne są już w najmłodszych grupach rówieśniczych. "Przedszkole to dżungla" - zauważa dyrektor pedagogiczna, Katarzyna Dołhun, z którą rozmawiamy w pierwszym odcinku programu "Plac Zabaw". Zapraszamy do oglądania!

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza