"In vitro - 9 miesięcy później" [TLC: druga odsłona]

2014-04-09 14:52

Dziewięć miesięcy temu, na antenie TLC, miał swoją premierę również "In vitro. Czekając na dziecko", pierwszy polski program dokumentalny poświęcony tematyce sztucznego zapłodnienia. Teraz zapraszamy na drugą odsłonę serii, w której widzowie poznają dalsze losy wyjątkowych par borykających się z problemem niepłodności.

in vitro_TLC
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. Czy in vitro się udało?
  2. LIVE CZAT Z EKSPERTEM DS. IN VITRO

Dziewięć miesięcy temu rozpoczęła się akcja polskiego rządu wspierająca niepłodne pary, które podjęły leczenie metodą in vitro. Właśnie zaczęły przychodzić na świat pierwsze dzieci z tego programu, a ponad 1600 szczęśliwych par nadal oczekuje na moment rozwiązania. W „In vitro - 9 miesięcy później” kamery odwiedzą bohaterów programu, by dowiedzieć się, jaki był finał wyczerpującego procesu starania się o dziecko. Widzowie poznają historie par, dla których walka o zajście w ciążę zakończyła się szczęśliwie, jak i tych, które mimo zawodu nadal nie ustają w wysiłkach o upragnione dziecko. Premiera programu w środę, 9 kwietnia, o godz. 21:30, na TLC.

Czy in vitro się udało?

W nowej serii "In vitro - 9 miesięcy później" widzowie będą świadkami, jak wieloletnie zmagania z niepłodnością, nieudane próby oraz starania nagrodzone zostają uśmiechem losu. Kamery towarzyszą przyszłym rodzicom i szczęśliwym małżonkom, których ciężka walka o posiadanie rodziny dobiega upragnionego końca. Niektóre z przypadków lekarze od razu skazywali na niepowodzenie, jednak upór w dążeniu do celu oraz pragnienie posiadania rodziny sprawiły, że pary nie ustawały w staraniach. Widzowie poznają również przejmujące przypadki wielkich rozczarowań, gdy okaże się, że terapia nie zawsze jest w stanie przynieść upragnione efekty. Każdy premierowy odcinek jest poprzedzony emisją odcinka poprzedniej serii, przypominającą zmagania poszczególnych bohaterów: Doroty i Artura, Kariny i Artura oraz Agnieszki i Piotra.

LIVE CZAT Z EKSPERTEM DS. IN VITRO

Podczas emisji pierwszego odcinka nowej serii „In vitro – 9 miesięcy później”, widzowie TLC będą mieli również niecodzienną okazję uczestniczenia w rozmowie z ekspertem ds. leczenia niepłodności, dr. Januszem Wojewódzkim. Jest to pierwsze tego rodzaju wydarzenie zorganizowane przez stację. Najciekawsze pytania i odpowiedzi będą wyświetlane w czasie rzeczywistym na ekranach telewizorów podczas trwania programu, oferując widzom wyjątkową szansę bieżącego śledzenia dyskusji.   Za pośrednictwem oficjalnej strony TLC Polska na Facebook’u, fani programu oraz wszyscy zainteresowani tematem sztucznego zapłodnienia będą mogli przez godzinę zadawać pytania dotyczące terapii in vitro, dzielić się swoimi wątpliwościami oraz refleksjami. Odpowiedzi na wszystkie pytania będzie na bieżąco udzielał dr Janusz Wojewódzki, ginekolog położnik, specjalista medycyny rozrodu. Od 1996 roku pracuje w klinice nOvum i specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodnych par. Wśród jego pacjentów znaleźli się również bohaterowie programu.  Premiera programu w środę, 9 kwietnia, o godz. 21:30, na TLC. Telewizja  przypomni również zmagania bohaterów emisją odcinka poprzedniej serii „In vitro. Czekając na dziecko” o godzinie 20:30.

Poznaj pary biorące udział w programie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza