Twardo stąpasz po ziemi czy bujasz w chmurach? Ten test powie prawdę

2023-09-12 12:34

Spotkasz wokół siebie dwa typy ludzi: jedni są marzycielami, którzy nieustannie snują niewiarygodne plany, drudzy - realistami żyjącymi tylko "tu" i "teraz". A ty, jakim jesteś typem? Test z fotografią pomoże ci odkryć prawdę o sobie.

Twardo stąpasz po ziemi czy bujasz w chmurach? Ten test powie prawdę
Autor: kadr TikTok@mia_yilin Twardo stąpasz po ziemi czy bujasz w chmurach? Ten test powie prawdę

Ludzie dzielą się na tych stąpających twardo po ziemi i na tych bujających w chmurach. Nikt nie jest tu gorszy czy lepszy - po prostu jesteśmy inni. Ale to, jak postrzegamy świat i jakie mamy podejście do życia, planów, pracy czy relacji, determinuje nasze życie.

Czytaj również: Co widzisz jako pierwsze? Ten test wiele zdradzi o twojej osobowości

Poradnik Zdrowie - Teorie osobowości

Różne osobowości, różne życie 

Marzyciele żyją często w innym świecie. Pragną prostego, bezproblemowego życia i trzymają się własnych wizji. Sprawiają wrażenie pewnych siebie, ale tak naprawdę nie wiedzą, czego chcą. Gonią ciągle za czymś, co jest ułudne i nieprawdziwe. Marzyciele żyją teraźniejszością, często czują się samotni i pozbawieni wsparcia. 

Realiści trzymają się harmonogramu i planu. Pracują sumiennie i – czy to w pracy, czy w związku - mają wszystko pod kontrolą. Dążą do celu, który jest osiągalny: kolejne studia, lepsza praca, nowy samochód. Realiści są bardziej uparci. Też mają marzenia, ale wynikają one z ich ambicji. Potrafią z nich zrezygnować, jeśli pojawia się taka konieczność. 

Kim jesteś? Realistą czy marzycielem?

Mia Yilin, wielbicielka łamigłówek i psychotestów, opublikowała na swoim profilu TikTokowym piękne zdjęcie. Co na nim widzisz? Odpowiedź zdaniem influencerki wskazuje na to, jakim jesteś człowiekiem.

Realista czy marzyciel?
Autor: kadr TikTok@mia_yilin

"Jeśli najpierw zobaczyłaś na zdjęciu drzewo, jesteś dość upartą osobą, która lubi robić wszystko po swojemu" - mówi Mia. Jej zdaniem osoba widzącą na fotografii zaśnieżone drzewo jest pewna siebie i zdyscyplinowana, w rzeczywistości jednak, czuje się bardzo niespokojna i niepewna przyszłości. To typowa marzycielka, którzy żyją zgodnie z własnymi wizjami, ale przez to nie zaznają nigdy spełnienia.

"Jeśli widzisz na zdjęciu lwa, jesteś zadowolona z obecnego stanu rzeczy" - tłumaczy dalej Mia. Jej zdaniem taka osoba woli nie otaczać się bezpodstawnymi fantazjami. Jest inteligentna emocjonalnie i ma tzw. szósty zmysł, co sprawia, że trudno ją oszukać, ponieważ zawsze wie, co dzieje się za jej plecami. To typowa realistka. 

Czytaj również: Spójrz na obrazku i policz. Prosty test zdradzi, czy wykształciłeś ważną cechę

Wybierz jeden z numerków i poznaj prawdę o sobie. Kim naprawdę jesteś?