Agnieszka Kaczorowska w toskańskiej sesji na 5. rocznicę ślubu. "Kto wie, co będzie dalej"

2023-09-08 12:42

Z okazji okrągłej rocznicy ślubu Agnieszka Kaczorowska i jej mąż postanowili wrócić do Toskanii, gdzie 5 lat temu brali ślub i wykonać pamiątkową sesję zdjęciową. Jej efektami aktorka podzieliła się na Instagramie wprost zachwycając swoje obserwatorki. W pięknych słowach podsumowała także dotychczasowe lata spędzone z ukochanym i tajemniczo nawiązała do przyszłości.

Agnieszka Kaczorowska w toskańskiej sesji na 5. rocznicę ślubu. Kto wie, co będzie dalej
Autor: Instagram/@agakaczor Agnieszka Kaczorowska w toskańskiej sesji na 5. rocznicę ślubu. "Kto wie, co będzie dalej"

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się 5 lat temu pod słońcem Toskanii. Teraz wrócili tam z tym samym fotografem, który towarzyszył im na ślubnym kobiercu, by zrobić sobie pamiątkową sesję z okazji rocznicy ślubu. Tym razem jednak nie tylko we dwoje – w ciągu kilku lat swojego małżeństwa para doczekała się bowiem dwóch córeczek – 4-letniej Emilki i 2-letniej Gabrysi. Zobaczcie efekty ich rodzinnej włoskiej sesji i przeczytajcie, jak aktorka podsumowuje 5 lat swojego małżeństwa.

Grzegorz Hyży o synach

Agnieszka Kaczorowska podsumowuje 5 lat swojego małżeństwa

„W te 5 lat wydarzyło się tak wiele, że trudno uwierzyć, że to tylko 5 lat… Przede wszystkim zostaliśmy rodzicami dwóch cudownych dziewczynek” – tak aktorka zaczyna swój post.

Dalej przyznaje, że w małżeństwie zdarzają się i te dobre i złe momenty, to stara się skupiać na pozytywach. Podkreśliła także, że o relację należy dbać każdego dnia i ją pielęgnować.

„Nasze życie nie jest tylko usłane różami, choć nasza umiejętność dostrzegania tego co dobre i skupianie się na pozytywach pozwala nam naprawdę pięknie żyć. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie wyzwania - te wspólne i te osobiste. Pracujemy nad sobą każdego dnia. Wzrastamy w tej miłości i pielęgnujemy ją. Zmieniamy się, rzeczywistość się zmienia i ta miłość się zmienia. Jedno jest niezmienne. Miłość trwa. Z roku na rok jest pełniejsza i mocniejsza” – napisała.

Dodała także, że są z mężem wdzięczni losowi za wszystko, co ich spotyka – zarówno za wszystkie piękne chwile jak i wszystkie łzy.

„Przede wszystkim za to, że nam się chce… chce nam się dalej pięknie żyć. Już teraz we czwórkę! A kto wie, co będzie dalej…” - napisała wymownie na koniec.

Czyżby aktorka myślała znów o powiększeniu rodziny? W kwietniu tego roku w rozmowie z serwisem Party.pl powiedziała wprost, że gdyby miała pewność, że trzecie dziecko będzie chłopcem, to by się na nie zdecydowała.

Agnieszka Kaczorowska w toskańskiej sesji na 5. rocznicę ślubu

Do posta aktorka dodała aż 10 fotek z toskańskiej sesji. Trzeba przyznać, że niektóre ujęcia zapierają dech w piersiach.

„Najpiękniejsza sesja jaka widziałam. Sceneria jak z Gladiatira”.

„Mam dreszcze”.

„Piękne zdjęcia przepełnione miłością”.

„To jest tak piękne, że aż człowiek wierzy w prawdziwą miłość” – podkreślają jej fanki.