Aż trudno wierzyć. Dziewczynka urodziła się w lutym i ma wyjątkowe znamię

2023-02-16 16:26

Jorgia Welch, dziewczynka urodzona w lutym 2022 roku w Wielkiej Brytanii, trafiła na pierwsze strony gazet z wyjątkowego powodu. Zaraz po urodzeniu położne zauważyły na jej brzuszku malutkie znamię w idealnym kształcie serca. To chyba najbardziej odpowiedni symbol, jaki może mieć dziecko urodzone w tym zimowym miesiącu.

Aż trudno wierzyć. Dziewczynka urodziła się w lutym i ma wyjątkowe znamię
Autor: Getty images/Screen Facebook @Daily Mail Aż trudno wierzyć. Dziewczynka urodziła się w lutym i ma wyjątkowe znamię

Położne nie mogły uwierzyć w to, co wiedzą. Po lewej stronie brzuszka na wysokości pępka znajdowało się malutkie czerwone znamię, ale w idealnym kształcie serca. Lekarze, którzy badali noworodka, również byli zdumieni, tym co zobaczyli. Medycy powiedzieli rodzicom dziewczynki, że znamię prawdopodobnie jest tymczasowe i zniknie z wiekiem. Póki co jednak ich diagnoza się nie sprawdziła i czerwone serduszko rośnie, stając się stałą ozdobą dziewczynki.

Skala Apgar - ile punktów i za co dostaje noworodek?

Lutowa dziewczynka ze znamieniem w kształcie serca

Jorgia przyszła na świat w lutym 2022 roku trzy dni przed planowanym cesarskim cięciem. Kiedy się urodziła, jej wyjątkowe znamię było bardzo malutkie. Mimo wcześniejszych zapewnień lekarzy, nie znikło z czasem, tylko rośnie wraz z jego właścicielką. Dziewczynka za kilka dni skończy roczek, a jej znamię cały czas ma idealny kształt serca i do tego w czerwonym kolorze. Stało się też lekko wypukłe, przez co mała Jorgia zaczęła się nim bardziej interesować. Najważniejsze jednak, że znamię nie wzbudza żadnych obaw z medycznego punktu widzenia. Jest tylko piękną i wyjątkową ozdobą.

Ciekawym zbiegiem okoliczności jest również data urodzenia małej Jorgii, czyli 22-2-22 oraz jej symbolika. Numerologicznym dwójkom przypisuje się empatię (innymi słowy - miłość bliźniego), dobroć i spokój, gotowość do niesienia pokoju i pomocy, a także dążenie do równowagi. Wszystko zatem zgrywa się w jedną piękną całość.

Mamie Jorgii tak podoba się znamię córki, że planuje zrobić sobie identyczny tatuaż w tym samym miejscu.

Źródło: Daily Mail

Nasi Partnerzy polecają