"Po co robić z chłopca dziewczynkę?". Basia Kurdej-Szatan zabrała synka do fryzjera

2023-03-28 9:32

Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje. I choć raczej nie komentujemy wyborów fryzjerskich dorosłych ludzi, chyba że tych najbliższych, to już w kwestii dzieci wielu ludzi głośno komentuje to, w jaki sposób są stylizowane przez rodziców. Taki temat poruszyły ostatnio internautki na profilu Basi Kurdej Szatan.

Basia Kurdej Szatan z dziećmi
Autor: Instagram/ @kurdejszatan Basia Kurdej Szatan była z synkiem u fryzjera.

Barbara Kurdej Szatan jest obecna w polskim show biznesie już od 10 lat. W 2013 roku zaczęła występować w spotach reklamowych telefonii komórkowej, po czym okrzyknięto ją "Blondynką Playa". Dziś widzowie znają ją z licznych produkcji filmowych i telewizyjnych, a także z ról teatralnych. Aktorka jest też aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje się nie tylko z mężem, ale i dziećmi - 11-letnią Hanią i 3-letnim Heniem. 

Ostatnio oczy obserwujących profil aktorki internautów zwrócone zostały na najmłodszego członka jej rodziny. Mały Henio był z mamą u fryzjera. Efekt jednak nie zadowolił wszystkich fanów aktorki. 

Dowiedz się: Po pandemii został ci w domu ten gadżet? Dzięki niemu obcięcie dziecku włosów będzie łatwizną

M jak mama: Co powinno umieć 3-letnie dziecko?

Zobacz też: Szybki patent na obcięcie dziecku grzywki. Wszystko co musisz mieć to taśma klejąca i nożyczki

Aktorka pokazała na swoim profilu filmik, na którym trzyma synka na rękach i kręci się z nim dookoła. Chłopiec ma na początku długie, kręcone blond loki. Po paru obrotach pokazany zostaje efekt po wyjściu od fryzjera. Henio prezentuje się z włosami ściętymi na pieczarkę - już nie długimi, ale też nie całkiem krótkimi. 

Fanki jednak skrytykowały taką fryzurę noszoną przez chłopczyka. Wiele uważa, że chłopiec powinien nosić całkiem krótkie włosy:

- Jak dla mnie chłopczyk czy nastolatek lub już mężczyzna powinien mieć krótkie włosy. Nie róbmy z chłopca dziewczynki. Ale to jest tylko moje zdanie. Każdy może mieć swoje i robić jak chce - napisała jedna z fanek.

- Ale po co z chłopaka robić dziewczynę? Jeszcze krócej i piękny chłopak!!!! - dodała inna.

- Myślę, że od początku powinien mieć krótkie, to w końcu chłopak czy dziewczynka? - skomentowała jeszcze jedna. 

Inne obserwatorki konta aktorki z kolei odnoszą się do niechęci dzieci do obcinania włosów.

- U nas do dzisiaj włosy do pasa prawie, syn ma 5 lat i nie ma opcji na fryzjera, jeden jedyny raz miał podcięte trochę jak miał 1,5 roku. Robimy kitkę i koczek, żeby nie przeszkadzały. Czekamy aż sam zadecyduje, że jednak chce włosy ściąć - opisała swoje podejście jedna z fanek.

- Myślę, że to więcej paniki robią rodzice niż dzieci. Mój synek ma 2,5 roku i od ponad roku regularnie ma podcinane włoski bez żadnego problemu - wyraziła swoje zdanie inna.

Dowiedz się: Kiedy można obciąć włosy niemowlaka, czym i jak często je myć? Zasady pielęgnacji bez zabobonów

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza