Będzie miał dożywotni wstęp na koncerty? Ten chłopiec urodził się w czasie występu Metallica

2022-05-10 20:55

Tego nie spodziewała się ani mama, fanka haevy metalowego zespołu Metallica, ani sami artyści. W czasie koncertu grupy na stadionie Couto Pereira w Kurytybie urodził się chłopiec. Jak napisała jego mama, przyszedł na świat w rytm "Enter Sandman".

Będzie miał dożywotni wstęp na koncerty? Ten chłopiec urodził się w czasie występu Metallica
Autor: Getty images/screen instagram @digdigjooi Ten chłopiec urodził się w czasie występu Metallica

Joice Figueiro nie przeszkadzała zaawansowana ciąża - postanowiła pójść na koncert ukochanego zespołu Matellica, który występował w Brazylii na stadionie w Kurytybie. Było to 3 lata po tym, jak kobieta kupiła bilety na koncert - z powodu pandemii większość występów została przesunięta na inne terminy.

Joice Bawiła się świetnie do momentu, gdy nagle poczuła, że odchodzą jej wody. Młoda kobieta zdążyła wyjść na korytarz i przejść do punktu pierwszej pomocy, który znajdował się na stadionie. Tam urodziła chłopca, jak napisała "przy dźwiękach Enter Sandman". 

Luan Figueiró przyszedł na świat 7 maja o godzinie 23:15. Post młodej mamy, która poinformowała świat o niezwykłych narodzinach dotarł do zespołu. Artyści umieścili go na swoim profilu. 

"Czy mogłam sobie wyobrazić, że będę na koncercie @metallica w 39. tygodniu ciąży, a chłopak decyduje się urodzić właśnie tam, 3 piosenki przed końcem koncertu, w Couto Pereira przy dźwiękach Enter Sandman? - pyta retorycznie Joice w swoim poście na Instagramie. - Na każdym występie, na który idę coś się dzieje, ale tym razem chyba przeszłam siebie, haha...."

Czytaj równieżKobieta urodziła w korku na warszawskiej Wisłostradzie. Czy jadąc do porodu można łamać przepisy?

Nagły poród: co robić, gdy zaskoczy nas błyskawiczny poród? [WYWIAD]

Torba do porodu. Co spakować?