Chłopiec nie dostał cukierków na śniadanie, spakował walizkę i wyszedł z domu. To, co wziął na drogę, chwyta za serce

2022-04-13 11:34

Filmik z ucieczki kilkuletniego chłopca podbił serca fanów TikToka. Widzimy na nim malca, który z walizką na kółkach i maskotką Spider-Mana pod pachą rusza zdenerwowany w świat. Mama rzuca mu na do widzenia “Pa, pa. Nadal cię kocham!”.

Moment ucieczki kilkuletniego chłopca nagrany przez jego mamę.
Autor: TikTok @asullivan4712 Moment ucieczki kilkuletniego chłopca nagrany przez jego mamę.

Na profilu TikToka @asullivan4712 mama opublikowała filmik, który pokazuje ucieczkę jej kilkuletniego syna z domu. Chłopcu nie spodobał się zakaz mamy, która nie zgodziła się na to, aby na śniadanie zjadł cukierki. Niewiele myśląc spakował walizkę, zabrał ulubionego pluszaka i wyszedł z domu. Całe zajście nagrała wyraźnie rozbawiona mama. - Nadal cię kocham! - rzuca na pożegnanie.

Przeczytaj także: Victoria Beckham wznosi toast z 10-letnią córką. Fanka: "moja mama robiła tak samo..."

Filmik obejrzano ponad 11 milionów razy! Pojawiło się też mnóstwo zabawnych komentarzy, w których rodzice opowiadali o podobnych doświadczeniach ze swoimi dziećmi lub też wspominali swoje historie z dzieciństwa:

“Też tak się wyprowadzałam, bo siostra miała urodziny i to ona dmuchała świeczki i dla niej były wszystkie prezenty.”

“Ja miałam 5 lat - spakowałam do walizki sukienkę mamy, za rękę brata młodszego o rok i doszliśmy do drzwi wejściowych, bo dziadek stał przed domem”.

„Powiedziałem to samo mojemu synowi kilka tygodni temu. Zabrał też swojego Spider-Mana oraz składane krzesło na wypadek, gdyby się zmęczył.”

“Mój tata mówił mi w takich chwilach, żebym dobrze zamykał frontowe drzwi, kiedy będę wychodził.”

„Ja tak zrobiłem. Nie pozwalano mi przechodzić przez ulicę, więc przez cały dzień kilka razy mijałem swój dom”.

Przeczytaj także: Ola Żebrowska pokazała brzuszek i żartuje “Młoda kapusto, czy to ty?” Fanka: “Córka będzie”

Mama pokazała, co chłopiec spakował do walizki

Dzień później mama opublikowała kolejny filmik, który skomentowała - “30 sekund później”. Widać na nim jak chłopiec biegnie do mamy przecinając trawnik. W dalszej jego części zaś mama otwiera walizkę i sprawdza, co chłopiec do niej spakował.

Na samym wierzchu widać rodzinne zdjęcie, które przedstawia chłopca z jego rodzicami i bratem. Pod nim znalazł się strój Spider-Mana. A w kieszonce obok były  cukierki – powód całego zamieszania.

Zobaczcie koniecznie ten filmik – wzrusza każdego rodzica!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza