Christina Aguilera urodziła córeczkę [FILM]

2014-08-18 14:59

Christina Aguilera, gwiazda muzyki pop, urodziła swoje drugie dziecko. W sobotę, 16 sierpnia, na świat przyszła córeczka wokalistki i jej narzeczonego Matta Rutlera.

Christina Aguilera urodziła córeczkę
Autor: Instagram Christina Aguilera i jej narzeczony, Matt Rutler, zostali rodzicami. Gwiazda urodziła swoje drugie dziecko, córeczkę. Zdjęcie: Instagram/Christina Aguilera

Christina Aguilera i jej narzeczony Matt Rutler powitali na świecie swoją córeczkę. Dziewczynka przyszła na świat w sobotę, 16 sierpnia, o czym dumna mama poinformowała dwa dni później na swoim profilu na Twitterze. Przy okazji Christina Aguilera zdradziła imię swojej pociechy.

- Z dumą powitaliśmy na świecie naszą piękną córeczkę Summer Rain Rutler - napisała gwiazda na swoim profilu.

Warto dodać, że macierzyństwo nie jest nowością dla Christiny Aguilery. Gwiazda ma już 6-letniego syna Maxa Lirona z byłym mężem Jordanem Bratmanem. O drugiej ciąży z nowym ukochanym Christina poinformowała świat w lutym tego roku tydzień po zaręczynach. Wokalistka i Matt Rutler są ze sobą od 2010 roku. Poznali się na planie filmu "Burleska".

NAJPIĘKNIEJSZE DZIECI GWIAZD show-biznesu. Zobacz zdjęcia dzieci, którymi zachwyca się świat [TOP 7] >>

W marcu tego roku Christina Aguilera zdradziła mediom płeć swojego drugiego dziecka. - Bardzo się cieszę, że niedługo poznam naszą małą dziewczynkę. To bardzo łatwa i radosna ciąża - mówiła wtedy gwiazda. Christina Aguilera często podkreślała, że jest dumna ze swojego zmieniającego się ciała w ciąży i w pełni je akceptuje. Teraz po narodzinach drugiego dziecka z pewnością szybko będzie chciała wrócić do dawnej formy.

CNN Newsource/x-news