Córka Kim Kardashian została modelką [FILM]

2014-08-18 13:23

Córka Kim Kardashian, 14-miesięczna North West, dostała swoją pierwszą pracę. Dziewczynka wystąpiła w roli modelki w sesji dla magazynu "CR Fashion Book". Córka Kim Kardashian zrobi karierę modelki?

Córka Kim Kardashian została modelką
Autor: Instagram North West, córka Kim Kardashian i Kanye Westa, ma na koncie już dwie profesjonalne sesje. Dziewczynka wystąpiła w sesji z rodzicami dla magazynu Vogue oraz CR Fashion Book. Zdjęcie: Instagram/Kim Kardashian

Córka Kim Kardashian i Kanye Westa, North West, to obecnie najmłodsza celebrytka na świecie. Mimo że dziewczynka ma dopiero 14 miesięcy, to na swoim koncie ma już dwie profesjonalne sesje zdjęciowe. Po raz pierwszy North West wystąpiła w ślubnej sesji swoich rodziców w amerykańskim wydaniu magazynu "Vogue". Tym razem dziewczynka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu "CR Fashion Book", którego redaktor naczelną jest słynna Carine Roitfeld.

Alex z Rzeszowa podbił świat mody. Ma 4 lata i chodzi po londyńskich wybiegach >>

North West grzecznie pozowała do zdjęć przed obiektywem Michaela Avedona i zaprezentowała na sobie ubranka Chanel. Jak przystało na małą modnisię, córka Kim Kardashian miała też odpowiednie dodatki - pożądaną przez miliony kobiet torebkę Chanel i kolczyki. Zdjęcia North West ozdobiły także cytaty Karla Lagerfelda, dyrektora kreatywnego domu mody Chanel - Nigdy nie jest za wcześnie, by zacząć dbać o modę.

Najwyraźniej Kim Kardashian wzięła sobie te słowa do serca i postanowiła naprawdę szybko wprowadzić swoją córeczkę w branżę mody. Ale czy aby na pewno nie jest jeszcze za wcześnie dla North West na takie zabawy? Ciekawe też, czy modeling będzie dla North dobrym pomysłem na karierę czy może tylko przyjemnym hobby? Jednego możemy być pewni - Kim Kardashian nie pozwoli, by świat zapomniał o jej córeczce!

Agencja TVN/x-news