Daniel Radcliffe po raz pierwszy zostanie ojcem! Filmowy Harry Potter i Erin Darke będą mieli dziecko

2023-03-27 10:43

Aktor Daniel Radcliffe - odtwórca roli Harry'ego Pottera zostanie po raz pierwszy ojcem. Zagraniczne media donoszą, że jego wieloletnia partnerka – aktorka Erin Darke jest w ciąży.

Daniel Radcliffe po raz pierwszy zostanie ojcem! Filmowy Harry Potter i Erin Darke będą mieli dziecko
Autor: Shutterstock Daniel Radcliffe po raz pierwszy zostanie ojcem! Filmowy Harry Potter i Erin Darke będą mieli dziecko

Daniel Radcliffe swoją przygodę z aktorstwem zaczął w dzieciństwie. Największą popularność przyniosła mu oczywiście rola Harry’ego Pottera w serii filmów na podstawie bestsellerowych książek J.K. Rowling. W swoim dorobku aktor ma również inne produkcje takie jak: Kobieta w czerni, Victor Frankenstein, Cudotwórcy czy Na śmierć i na życie. Na planie tego ostatniego aktor poznał swoją obecną partnerkę – Erin Darke. Są parą od 2012 roku.

Maja Hyży o ciąży i byciu mamą

Daniel Radcliffe i Erin Darke zostaną rodzicami

Aktor nie jest aktywny w mediach społecznościowych i bardzo chroni swoje życie prywatne.

- Myślę, że odkąd jestem trzeźwy, nie robię nic wystarczająco interesującego. Jako aktor chcę żyć swoim życiem i spędzać czas z przyjaciółmi. Chcę, żeby tym, o czym ludzie będą rozmawiać, była moja praca – cytuje słowa aktora „The Hollywood Reporter”.

Jak podaje portal mirror.co.uk 33-letni Daniel Radcliffe i 38-letnia Erin Darke zostaną rodzicami w tym roku. Pierwsze wiadomości o ciąży aktorki pojawiły się, gdy paparazzi sfotografowali ją na spacerze z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. Radosną nowinę miał potwierdzić rzecznik prasowy aktora.

- Daniel i Erin nie mogli być szczęśliwsi. Są absolutnie zachwyceni i nie mogą się doczekać, kiedy staną się trzyosobową rodziną. Ostatnio powiedzieli swoim rodzinom i przyjaciołom. To niesamowicie ekscytujący czas - przekazała osoba z bliskiego otoczenia pary portalowi "The Mirror".

W ostatnim czasie aktor w wywiadach mówił, że chciałby zostać ojcem. Wspominał nawet o tym, jak wyobraża sobie przyszłość swoich dzieci. W Newsweeku z 2022 roku mówił:

- Chcę, żeby moje dzieci – jeśli będę je miał – były blisko planów filmowych, bo to doprawdy cudowne miejsca. Sam nadal uwielbiam grać. Nie chciałbym jednak, żeby moje dziecko stało się sławne. To część pracy aktora, której powinno się unikać za wszelką cenę.