Dominika Gwit na pierwszym spacerze z synkiem. Fani zachwyceni typowo chłopięcą fotką

2023-02-01 10:25

Dwa tygodnie temu Dominika Gwit urodziła synka. Wczoraj wyszła już z maluchem na pierwszy spacer, a zdjęciem z niego pochwaliła się na swoim Instagramie. Z jednego szczegółu na fotografii fanki już wróżą aktorce przyszłe zainteresowania jej synka. Inne mamy synów potwierdzają tę regułę.

Dominika Gwit
Autor: Instagram/ @dominikagwit Dominika Gwit pokazała zdjęcie z pierwszego spaceru z synkiem.

Synek Dominiki Gwit-Dunaszewskiej, przyszedł na świat 18. stycznia. Aktorka poinformowała o tym we wzruszającym wpisie w swoich mediach społecznościowych. 

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy.Mama i Tata

Czas szybko płynie, a od tamtego momentu minęły już dwa tygodnie. Wczoraj Gwit wybrała się z synkiem na pierwszy spacer.

Zobacz też: Dominika Gwit urodziła. Pokazała intymną sesję prosto z porodówki

Blogosfera czyta i poleca: @dominikagwit o książce „Nigdy nas tu nie było”, Andrei Bartz

Sprawdź: Dominika Gwit wybrała już wózek dla synka. Znamy jego markę, model i cenę

Dominika Gwit dziękuje za wsparcie położnym i mamie

Narodziny jej synka musiały przebiegać w wyjątkowo dobrej atmosferze, bo aktorka w bardzo ciepłych słowach wypowiadała się o personelu i szpitalu, w którym rodziła

- Będąc w szpitalu przez tych kilka dni poznałam szereg Aniołów. (...) Było mi dobrze i bezpiecznie rodzić u Was @karowa_porodowa - pisała w poście na Instagramie.

W kolejnych dniach, już w domu, pisała z kolei o wdzięczności za wsparcie w połogu i pomoc swojej mamy.

- Łatwo nie jest, ale nikt nie mówił, że będzie. Na szczęście jest Ona. MAMA. Zawsze przy mnie, zawsze gotowa do pomocy, zawsze z Miłością - dziękowała swojej mamie publikując ich wspólne zdjęcie.

Fanki opowiadają Gwit o realiach wychowywania chłopca

Teraz aktorka opublikowała z kolei pierwsze zdjęcie z synkiem, po wyjściu ze szpitala. Na fotografii uwieczniła ich pierwszy spacer. 

Pierwszy spacer!!! Z betoniarą w tle

I rzeczywiście, na zdjęciu widać przejeżdżający w tle pojazd. Fanki, które też są mamami chłopców już uprzedziły aktorkę, co ją czeka w przyszłości.

- Pani Dominiko nawet się pani nie obejrzy jak trzeba z synkiem będzie stać i patrzeć na betoniarkę, policję, straż na sygnale - zauważyła jedna z fanek.

- Hehe, pewnie synek będzie w którymś momencie fanem betoniar i trzeba będzie z nim chodzić na spacer pod plac budowy  - dodała inna. 

Jak ma na imię synek aktorki?

34-letnia Dominika Gwit została mamą po raz pierwszy. Szczęśliwi rodzice wciąż nie zdradzili imienia swojego dziecka. Fani nie przestają dopytywać, co chyba nieco bawi aktorkę.

Nie, mój synek nie ma na imię Dzidziorek. Także nie musicie się już nad tym zastanawiać w komentarzach, czy mój syn ma na imię Dzidziorek…

– oświadczyła w jednym z komentarzy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza