Dziewczynka, która wygląda jak żywa lalka. Ma 3 lata i od narodzin jest gwiazdą

2022-11-17 13:12

Mała dziewczynka przyszła na świat z gęstymi, czarnymi włosami. Mama od samego początku publikowała jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Internauci od razu zwrócili uwagę, że mała wygląda jak lalka i gratulowali tak pięknego dziecka. Wraz z wiekiem stawała się coraz piękniejsza.

Mała dziewczynka
Autor: Screen/ Instagram @__stephanierenee Dziewczynka, która wygląda jak żywa lalka. Ma 3 lata i od narodzin gwiazdą mediów społecznościowych

Stephanie Castillo ma 30 lat i jest mamą trójki dzieci. Jak sama przyznaje, nie zamierza na tym poprzestać i chciałaby mieć więcej tak pięknych maluchów. Kobieta ma 11-letniego syna Jayden, 8-letnią córkę Amayah i 3-letnią córkę Nylah.

To właśnie najmłodsza córeczka Stephanie zwróciła szczególną uwagę internautów. Gdy tylko przyszła na świat, wyglądała jak żywa lalka. Mama od samego początku publikowała jej zdjęcia w mediach społecznościowych, przyciągając coraz więcej osób, które się nią zachwycały.

Dziś Stephanie na swoim profilu na Instagramie @__stephanierenee ma ponad 200 tysięcy obserwujących. Każde publikowane zdjęcie i film z małą Nylah zbiera tysiące komentarzy i polubień.

Zobacz także: Dlaczego niektóre dzieci rodzą się z długimi włosami? 

Spis treści

  1. 3-latka wygląda jak żywa lalka
  2. Urodę zawdzięcza genom
  3. Nylah ma już 3 lata
M jak mama: Jak wspierać rozwój mowy dziecka?

3-latka wygląda jak żywa lalka

Pierwszym zdjęciem małej Nylah, które opublikowała w mediach społecznościowych jej mama, była fotografia z porodu.

Stephani nie mogła wyjść z podziwu, jak gęste i czarne były włosy jej córeczki. Internauci zwrócili uwagę również na długie rzęsy, które rzadko zdarzają się u noworodka, i pięknie wycięte usta.

Wśród licznych gratulacji pojawiły się komentarze, że kobieta rodzi dzieci piękne jak laleczki.

Urodę zawdzięcza genom

Stephanie przyznała na swoim profilu, że niezwykłą urodę jej dzieci zawdzięczają genom.

Moje dzieci mają w sobie mieszankę krwi hiszpańskiej, kreolskiej i afroamerykańskiej – wyznała.

Patrząc na publikowane zdjęcia małej Nylah nie sposób oderwać od niej oczu. Naprawdę można pomyśleć, że nie jest to prawdziwe dziecko, ale piękna laleczka.

Internauci nawet zaczęli się zastanawiać, czy na niektórych zdjęciach, dziewczynka nie ma pomalowanych ust. Łuk kupidyna, czyli linia o trójkątnym kształcie, znajdująca się pośrodku górnej wargi ust dziewczynki jest bardzo wyraźna. Co więcej, widać, że ma ciemniejszy kolor.

Mama kategorycznie zaprzeczyła i zaznacza, że jej córka nie nosi żadnego makijażu.

Moja córka ma naturalną linię wokół ust łuku Kupidyna. Czasami usta Nylah są bardziej różowe po karmieniu piersią.

Nylah ma już 3 lata

Mała Nylah 15 października skończyła 3 latka. Widać, że lubi pozować do zdjęć i układać usta w słodkie buziaczki. Ma duże niebieskie oczy, wciąż gęste, kruczoczarne, kręcone włosy i nieziemskie rzęsy.

Uroda dziewczynki nie blaknie i wciąż przykuwa uwagę internautów. Dla wielu osób jest najpiękniejszym dzieckiem, jakie widzieli.

Czytaj także: Mycie głowy dziecku to dla ciebie katorga? Podpowiadamy, jak zrobić to bez krzyku