Gołe ciążowe brzuszki zalewają polski show-biznes. Która gwiazda tym razem idzie śladem Rihanny?

2022-04-01 9:40

Ciążowa moda zmienia się co kilka, kilkanaście lat. Mamy z lat 80-tych w ciążach nosiły szerokie, sztywne sukienki wyglądające jak "namioty", w 90-tych modna ciężarna miała na sobie ogrodniczki. Później królowały legginsy i tuniki. Z kolei po ciążach Kim Kardashian w modę weszły obcisłe sukienki- tuby podkreślające krągłości. Teraz moda idzie o krok dalej.

Lara Gessler
Autor: Instagram/ @lara_gessler Gołe ciążowe brzuszki w polskim show biznesie.

Na podkreślaniu brzuszka ciążowego obcisłą odzieżą się już nie kończy. Teraz, w modzie jest go eksponować w pełni, czyli wystawiać całkiem lub częściowo goły. Robi tak Rihanna, ale też polska celebrytka - Maja Hyży. W ślad za nią podąża też ostatnio Lara Gessler, która niedawno ogłosiła swoją drugą ciążę.

Celebrytka wrzuciła na swoim Instagramie zdjęcie, w domowym, wygodnym stroju z gołym brzuchem. Jak oceniacie taką stylizację? Goły brzuch na ulicy, wiele mam ocenia negatywnie. A w domowych pieleszach jest bardziej ok? 

Lara wrzuciła zdjęcie na swoim Instagramie, dziękując przy tym za wszystkie gratulacje pod poprzednim jej postem, w którym ogłosiła ciążę. 

Dzięki kochani za wszystkie ciepłe słowa. Czujemy się wszyscy dobrze i zdrowo. Również dzięki Wam i Waszej trosce… Cieszę się, ze w końcu możemy podzielić się tą radością z Wami, bo w tych czasach dobrych nowin jest jak na lekarstwo.

Przeczytaj też: Ola Żebrowska pokazała brzuszek i żartuje “Młoda kapusto, czy to ty?” Fanka: “Córka będzie”

Anna Czartoryska gorzko o posiadaniu kilkorga dzieci: "nie do końca tak to sobie wyobrażałam"

Jedno jest pewne. Argument oburzonych fanek o tym, że można się przeziębić, w tym przypadku nie ma racji bytu, bo w domu raczej nie grozi to żadnej mamie. Niedługo lato, więc zobaczymy, czy nowy trend przejdzie do mody ulicznej "zwykłych" kobiet. Póki co, wciąż jednak sposób na ciążowe stroje, lansowany przez poprzednie lata, ma więcej zwolenniczek. 

Ania Lewandowska w ostatnich dniach przed porodem! Eksponuje okazały BRZUSZEK
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza