GWIAZDY W CIĄŻY: Cheryl Cole i George Clooney zostaną rodzicami! [FILM]

2014-08-21 11:58

Baby boom w Hollywood trwa! Kolejne gwiazdy spodziewają się narodzin swoich dzieci. Według doniesień, wokalistka Cheryl Cole i aktor George Clooney niedługo zostaną rodzicami.

GWIAZDY W CIĄŻY: Cheryl Cole i George Clooney
Autor: Agencja TVN/x-news Cheryl Cole i George Clooney niedługo dołączą do grona rodziców! Zdjęcie: Agencja TVN/x-news, Instagram/Cheryl Cole

Hollwyoodzki baby boom trwa w najlepsze! Narodzin dzieci spodziewają się takie gwiazdy, jak: Mila Kunis, Milla Jovovich czy Zoe Saldana. Teraz okazuje się, że do grona rodziców niedługo mogą dołączyć też George Clooney i Cheryl Cole.

Gwiazdy w ciąży: kto dołączy do grona rodziców?

Clooney jest teraz w trakcie planowania ślubu z Amal Alamuddin. Jak donoszą media, ostatnio Alamuddin nie piła alkoholu podczas wyboru ślubnego menu. Na degustacji ponoć pojawiła się w luźnej sukni typu maksi. Można więc przypuszczać, że rzeczywiście spodziewa się dziecka.

Z kolei Cheryl Cole, która niedawno wyszła za mąż, kilka dni temu mocno zaskoczyła swoich fanów. Piosenkarka wrzuciła zdjęcie na swój profil społecznościowy, na którym obszerny sweter dość jednoznacznie opina się na jej brzuchu. Fotografia wywołała falę komentarzy, w których sugerowano ciążę artystki.

Te GWIAZDY są już DZIADKAMI. Zobacz, kto już ma WNUKI [FILM] >>

Czy faktycznie znane gwiazdy niedługo zostaną rodzicami? Z pewnością się o tym przekonamy!

Agencja TVN/x-news