Jej ciało po bliźniaczej ciąży szokowało. Zobacz, jak dziś wygląda mama z najbrzydszym brzuchem świata

2023-09-13 13:50

Ciało po ciąży się zmienia, jednak brzuch tej mamy został okrzyknięty "najbrzydszym brzuchem świata". Internauci byli zszokowani i nie kryli gorzkich słów. Mimo to kobieta chętnie pokazywała swoje ciało i nie wstydziła się go. Jak dziś wygląda brzuch tej mamy? To niesamowite, do czego zdolna jest ludzka skóra!

Kylee Austin
Autor: screen IG@mrskyleeaustin Jej ciało po bliźniaczej ciąży szokowało. Zobacz, jak dziś wygląda mama z najbrzydszym brzuchem świata

Kylee Austin była już mamą dwulatka, gdy okazało się, że jest w bliźniaczej ciąży. Po urodzeniu maluchów jej ciało zmieniło się diametralnie. Blizna po cesarce i nadmiar skóry szokował nawet największych twardzieli. Ale to właśnie dlatego kobieta chętnie pokazywała swoje zdjęcia w mediach społecznościowych pisząc: "Jestem tu, żeby powiedzieć, że uwielbiam moje ciało po porodzie i TY też POWINNAŚ!!".

Taka deklaracja nie przeszkadzała jej jednak w podjęciu prób powrotu do dawnej formy. Zobacz, jak wygląda Kylee 5 lat od porodu bliźniąt.  

Zabiegi chirurgii plastycznej poprawiające wygląd piersi i brzucha po ciąży

Jej brzuch wyglądał jak worek

Po urodzeniu trójki dzieci, brzuch po ciąży 30-letniej Kylee wyglądał jak pomarszczony worek. Skóra była obwisła: na bardzo realistycznym zdjęciu z instagrama z okresu tuż po porodzie, widać, jak starszy syn chwyta skórę zwisającą jej znad spodni.

Nadmiar skóry nie był jedynym problemem - kobieta cierpiała na rozejście się mięśni prostych - częstą dolegliwość będąca skutkiem ciąży, polegającą na powstaniu przerwy między mięśniami, które po urodzeniu dziecka z jakiś powodów nie wróciły na swoje miejsce.

Jej brzuch to brzuch matki

Mimo że wiele osób nazywało brzuch Kylee brzydkim, odrażającym („to najbardziej obrzydliwa rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam” - napisał ktoś pod jej postem), to jednak kobieta chętnie pokazywała w mediach społecznościowych. Był dla niej świadectwem macierzyństwa, a posiadanie trójki wspaniałych dzieci było według niej warte obwisłej skóry. Nie było to łatwe, bo jak każda kobieta nie mogła się pogodzić ze zmianami, które widziała w lustrze.  

"Musiałam zmienić swój sposób myślenia, Bóg pobłogosławił mnie trzema doskonałymi synami, a On nie popełnia błędów, zostałem stworzony doskonale na Jego obraz. Odkryłam, że prawdziwe piękno tkwi w miłości matki do dziecka, w miłości do siebie i w miłości, którą dzieli się z innymi" - pisała Kylee.

Jednocześnie przyznawała, że zamierza zawalczyć o swój wyglad. Obiecywała sobie i obserwującym ją kobietom, że pokaże, iż jest to możliwe. "Nie mogę się doczekać powrotu do ćwiczeń, odzyskania energii i bycia zdrowym!  Ale cieszę się, że też jestem na tym etapie". 

Czytaj również: 5 sposobów na pozbycie się brzucha po ciąży. Łatwo go zgubisz

Brzuch po porodzie - zobacz jak naprawdę wygląda brzuch po ciąży

Tak wygląda po 5 latach od porodu

Podjęcie tego wyzwania było dla niej o tyle łatwiejsze, że od zawsze była wielbicielką treningów i zajęć fitness. Najpierw jednak, musiała poddać się operacji mięśni prostych brzucha. Dzięki niej przerwa po środku jej ciała zniknęła, a ona mogła zacząć trenować. 

Na kolejnych zdjęciach, które umieszczała na Instagramie widać było, jak dzięki ciężkiej pracy, zmienia się jej ciało. Kylee udało się wzmocnić mięśnie brzucha, a czas pomógł jej skórze wrócić do dawnych rozmiarów. Na zdjęciach z tegorocznych wakacji widać ją w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym, w którym zachwyca sylwetką.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza