Jej reakcja na narodziny tęczowego brata wzrusza do łez. „Czekała na to bardzo długo”

2023-08-21 15:26

Ta dziewczynka dopiero mając 11 lat została starszą siostrą. Gdy na świecie w końcu pojawił się jej tęczowy braciszek, nie mogła powstrzymać łez szczęścia. Nagranie, na którym bierze go po raz pierwszy na ręce, rozczuliło internautów do łez.

Jej reakcja na narodziny tęczowego brata wzrusza do łez. „Czekała na to bardzo długo”
Autor: Tik Tok screen @brandieschaaf Jej reakcja na narodziny tęczowego brata wzrusza do łez. „Czekała na to bardzo długo”

Większość jedynaków z utęsknieniem czeka na moment, gdy zostanie starszą siostrą czy bratem. Zanim doczekają się upragnionego rodzeństwa, wielokrotnie nagabują swoich rodziców, by ci postarali się o kolejnego potomka. Bywa jednak, że zajście w ciążę z kolejnym dzieckiem nie jest takie łatwe i po drodze może być okupione stratami. Taki los spotkał Brandie Schaaf – mamę 11-latki, której wiele lat zajęło, by zostać mamą po raz drugi i dać córce rodzeństwo.

Skala Apgar - ile punktów i za co dostaje noworodek?

Mając 11 lat doczekała się tęczowego braciszka

Kobieta na swoim profilu na Tiktoku @brandieschaaf opublikowała wzruszające nagranie, na którym jej 11-letnia córka po raz pierwszy bierze na ręce swojego długo wyczekiwanego braciszka.

„Czekała na ten moment bardzo długi czas. Po 11 latach bycia jedynaczką została starszą siostrą małego, tęczowego braciszka” – napisała w opisie filmu szczęśliwa mama dziewczynki.

Na nagraniu widać, jak dziewczynka trzyma w jednej ręce śpiącego chłopczyka, a drugą ręką wyciera łzy wzruszenia. W pewnym momencie, wiedząc, że jest nagrywana, zakrywa dłonią twarz i płacze w ukryciu. Gdy już wydaje się, że jest opanowana, jeden ruch rączek maluszka znów doprowadza ją do łez.

To wyjątkowe nagranie będzie niewątpliwie piękną pamiątką dla całej rodziny. Trzeba też przyznać, że dla osób postronnych ma wyjątkową wartość. Internauci byli wyraźnie wzruszeni nagraniem.

„Też płaczę jak bóbr”.

„Jaka cenna miłość. Zachowajcie to nagranie dla tego małego człowieka – niech wie, jak bardzo był kochany od samego początku”.

„Już sobie wyobrażam, jak dobrze będzie się opiekowała swoim młodszym bratem”.

„Będziesz najlepszą siostrą na świecie” – podkreślali.

I mieli rację na innych filmikach, mama 11-latki pokazuje, jak dziewczynka doskonale radzi sobie w opiece nad małym braciszkiem.

Byli też tacy, co dzielili się podobną historią.

„Na siostrę czekałam 15 lat. Moi rodzice byli tak samo zszokowani jak ja. Najlepsze jest to, że jestem teraz ciocią”.

„Gratulacje! W końcu po 9 latach my też możemy dać naszej córce rodzeństwo” – pisali.

Tylko zobaczcie, jak ten chłopiec zareagował na narodziny siostry. Łzy płyną same