Joanna Moro w pierwszej sesji zdjęciowej z córką. Jak dwie krople wody?

2022-06-01 10:50

Joanna Moro ma dwóch synów w wieku szkolnym - Mikołaja i Jeremiego, a także małą córeczkę - dwuletnią Ewę. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziny. Ostatnio gwiazda pokazała fanom zdjęcia z ich pierwszej, wspólnej sesji. Mama i córka pozowały w podobnych strojach. Po dziewczynce już widać, jak bardzo podobna jest do mamy.

Joanna Moro
Autor: Instagram/ @joannamoro.official Jak wygląda córka aktorki?

Jak zdradziła niedawno Joanna Moro, imię jej córki wybrali dla niej bracia. Mała Ewa ma już 2 latka. Na zdjęciach widać już, że z niedawnego bobasa stała się malutką dziewczynką. Pojawiło się też uderzające podobieństwo do mamy. Zresztą, zobaczcie same!

Dowiedz się: "Trochę mi wstyd, ale jestem rozczarowana płcią dziecka" - jak zamienić to uczucie w akceptację?

Po zdjęciach widać, że i mama i córka miały z sesji sporą frajdę. W robieniu zdjęć od kulis brał udział również mąż aktorki i tata Ewy. Był podobno fryzjerem i "dobrym duchem" na planie. 

Miałam w życiu dużo sesji , ale ta była szczególna. Muszę przyznać , ze Ewunia to urodzona modeleczka, kocha ludzi, aparat, przebieranki, zabawy przed obiektywem, nawet miała swój pierwszy make up, oczywiście dziecięcy, czyli taki na niby, ale była zachwycona!!!

Joanna Moro z córką Ewą
Autor: Instagram/ @joannamoro.official Joanna Moro z córką Ewą

Na pierwszy rzut oka dostrzec można, że aktorka i jej córka mają niemal identyczne rysy twarzy, a jeszcze mocniej upodabnia je do siebie dokładnie taki sam kolor włosów. Tym bardziej uroczo wyglądają więc ich dopasowane stylizacje. 

Dowiedz się więcej: Wyjątkowe komunie u celebrytów. Zobacz, jak świętowali Hyży, Kurdej-Szatan i Moro

Pod postem aktorki padło, chyba nieco uszczypliwe, pytanie o resztę dzieci:

  • Tylko jedno ma Pani dziecko?
  • aż trójkę ;) ale starsze to chłopaki i za sesjami totalnie nie przepadają - odpowiedziała serdecznie aktorka. 

Joanna Moro ma 37 lat. Już od czternastu lat jest żoną starszego o 11 lat Mirosława Szpilewskiego, z którym ma trójkę dzieci. 

Zobacz też: 7 rzeczy, które córki chcą usłyszeć od swoich ojców