Kolekcja Barbie z Pepco wykupiona w jeden dzień. Jest dostępna na Vinted, ale ceny szokują

2023-07-17 11:37

Premiera filmu Barbie już 21 lipca. Tymczasem kolekcja z Pepco znika z półek w ciągu jednego dnia. Popularność ubrań z motywem popularnej lalki szokuje. Na Vinted ceny znacznie przebijają te z sieciówki.

Barbie film
Autor: Pepco/@pepco.pl/YouTube/@WarnerBros.Pictures Kolekcja Barbie z Pepco wykupiona w jeden dzień. Jest dostępna na Vinted, ale ceny szokują

Premiera filmu Barbie dopiero przed nami, a  już produkcja budzi wiele emocji. W Pepco kolekcja ubrań ulubionej lalki dla dziewczynek znika ze sklepowych półek niczym gorące bułeczki. Mamy kupują całe zestawy dla siebie i swoich córek. Nic więc dziwnego, że wyprzedane kolekcje pojawiają się na Vinted i na innych serwisach ogłoszeniowych. Ceny niemal trzykrotnie przebijają te w sieciówce.

Zobacz także: Kupujesz córce wyłącznie lalki? Zobacz, jaką krzywdę jej wyrządzasz

Viki Gabor została blondynką! Jak się czuła w wersji Barbie?

Pierwszy fabularny film o Barbie

Amerykańska komedia fantasy o Barbie wyreżyserowana przez Gretę Gerwig to pierwsza fabularna produkcja o tej słynnej lalce dla dziewczynek. Wcześniej mogliśmy oglądać ponad 40 animowanych bajek o Barbie.

W postać Barbie wcieliła się słynna Margot Robbie, którą mogliśmy oglądać między innymi w „Tarzan: Legenda”, „Legion Samobójców”, „Maria, królowa Szkotów”, „Dreamland” i „Ptaki Nocy”. W roli Kena możemy podziwiać Ryana Goslinga słynnego z takich filmów jak „Idy macowe”, „La La Land”, „Blade Runner 2049” i „Pierwszy człowiek”.

Film opowiada o tym, jak para zostaje wydalona z utopijnej Krainy Barbie i wyrusza w podróż, aby odkryć siebie. Premiera już 21 lipca.

Kolekcja  Pepco wyprzedana

Mimo tego, że filmu jeszcze nikt nie widział, kolekcja z Pepco z motywem Barbie sprzedaje się wyśmienicie. Pidżamki, dresy, koszulki, bluzy, klapki i inne akcesoria stały się prawdziwym hitem. Co więcej, mamy nie kupują ubrań tylko dla swoich córek, ale także dla siebie.

Na grupie w mediach społecznościowych mamy wymieniają się informacjami o zakupionych kolekcjach i ich dostępności. Popularne zestawy różowych dresów są bowiem dostępne w rozmiarach dla kobiet od S do XXL oraz dla dziewczynek od 104 do 134.

Osoby, którym nie udało się zakupić upragnionych dresów, piszą z pytaniami do innych użytkowniczek, czy kolekcja jest dostępna w innych miastach. Są w stanie pokryć koszty dostawy byle tylko wejść w posiadanie wymarzonego stroju.

Jak jednak podaje portal bezprawnik.pl kolekcja Barbie z Pepco sprzedaje się tak dobrze, że znika ze sklepowych półek w ciągu jednego dnia.

Niemal 2,5-krotne przebicie

Kolekcja Barbie jest niemal w całości wyprzedana. Nie wiadomo, czy produkty pojawią się znowu w sklepach. Portal podaje, że kolekcja dostępna jest jeszcze na Vinted, ale ceny mogą szokować.

Przykładowo koszt satynowego szlafroczka na licencji Barbie w Pepco to 60 zł, na Vinted 160 zł. To samo dotyczy dresów i koszulek, których ceny  niemal 2,5-krotnie przebijają te z popularnej sieciówki.

Źródło: bezprawnik.pl

Czytaj także: Zabawki dla dziewczynek: co wybrać na prezent dla małej dziewczynki? [TOP 10 zabawek]

Mama pokazała zabawki, jakie kupiła 2-letniemu synowi, i się zaczęło. "To nie jest wyłącznie sprawa dziewczynek"