Kożuchowska od lat broniła prywatności syna. Teraz 8-latek zapytał "dlaczego na zdjęciach jest tyłem"

2022-11-24 9:47

Małgorzata Kożuchowska od lat chroni prywatności swojej rodziny. Na różnych eventach zazwyczaj pojawia się sama. Jej małżeństwo i macierzyństwo nie są w ogóle medialne. Zdarza się jednak, że w wywiadach uchyla rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego. Tym razem opowiedziała o ukrywaniu wizerunku syna. Okazuje się, że 8-latek zaczyna pytać o to mamę.

Małgorzata Kożuchowska z synem.
Autor: Instagram/ @malgorzatakozuchowska_ Syn Małgorzaty Kożuchowskiej to już coraz większy chłopiec.

51-letnia obecnie Małgorzata Kożuchowska została mamą w 2014 roku. Wtedy to, po sześciu latach od ślubu z Bartłomiejem Wróblewskim, na świat przyszedł ich syn, Jan Franciszek. Chłopiec ma już 8 lat, ale aktorka jeszcze nigdy nie zdradziła tego, jak wygląda.

Dowiedz się: Wrzucasz zdjęcia dziecka do internetu? Ta afera pedofilska wstrząsnęła mamami na całym świecie

Małgorzata Kożuchowska w konsulacie RP w NYC. Promuje film i wychwala Polaków za pomoc Ukrainie

Przeczytaj też: Na nocniku, w kąpieli... Jakich zdjęć dziecka lepiej nie wrzucać do sieci?

Gwiazda, która od prawie 30 lat nie schodzi z pierwszych stron gazet, z dużym sukcesem dba o rozdzielenie show-biznesu od swojego życia prywatnego. Jej popularność nie maleje od 1994 roku, gdy to zagrała w kultowej już komedii "Kiler". Choć bryluje na różnych wydarzeniach, oczy widzów skupione są raczej na jej dokonaniach aktorskich i jej nienagannym wyczuciu mody, niż na jej rodzinie i związku. 

Ostatnio o takie podejście zapytała ją reporterka portalu Jastrząb Post. Dziennikarka zastanawiała się, czy Kożuchowska zamierza kiedyś zabrać syna na czerwony dywan. 

On na razie nie ma takich zapędów - odpowiedziała gwiazda.

Dodała jednak, że odbyła z synem rozmowę o tym, dlaczego na zdjęciach, które publikuje w internecie, Jan Franciszek zawsze stoi tyłem:

Raz mnie tylko zapytał, dlaczego na zdjęciach jest tyłem. Ale ja mu to wytłumaczyłam, dlaczego jest tyłem i on to zrozumiał. Poza tym, jest w takim wieku, że generalnie zrobienie mu zdjęcia nie jest najprostszą sprawą.

Ciekawe jak długo utrzyma się takie podejście Małgorzaty Kożuchowskiej do wizerunku jej dziecka w mediach. Ostatnio przecież po wielu latach ustawiania dzieci tyłem do zdjęć, twarze pociech pokazała Małgorzata Socha

Sprawdź: Bezpieczne dziecko w Internecie - filtry i blokady rodzicielskie

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza