Krzysztof Bosak czeka na trzecie dziecko, dwóm synom nadał nietypowe imiona. Podtrzyma tradycję?

2023-11-09 9:27

Krzysztof Bosak po raz trzeci zostanie tatą. Polityk ma już dwóch synów, a teraz na świecie pojawi się trzecia pociecha. Jak poinformowała Karina Bosak, żona polityka, tym razem będzie to dziewczynka.

Krzysztof Bosak znów zostanie tatą
Autor: Krzysztof Bosak Instagram Krzysztof Bosak wkrótce przywita na świecie trzecie dziecko

Karina i Krzysztof Bosakowie to politycy Konfederacji, którzy w ostatnich wyborach parlamentarnych otrzymali dostateczną liczbę głosów, by dostać się do Sejmu. Młoda para polityków zacznie nowy rozdział nie tylko pod względem zawodowym, ale również prywatnym. Wkrótce po raz trzeci powitają na świecie maleństwo.

Karina i Krzysztof Bosak będą mieli córkę

Karina i Krzysztof Bosak mają już dwóch synów. Tym razem powitają na świecie córkę, a wiadomość tę przekazała mediom szczęśliwa mama. Na profilu społecznościowym na Instagramie Krzysztofa Bosaka znalazło się z kolei zdjęcie z żoną w zaawansowanej ciąży z podpisem: "Rodzina to skarb, dlatego jednym z naszych celów w Sejmie X kadencji będzie reprezentowanie polskich rodzin i walka o ich interesy!".

Para polityków ma już dwóch chłopców: Artura Maksymiliana (ur. 2020) i Daniela Ksawerego (ur. 2022). Teraz na świecie pojawi się dziewczynka, ale nie wiadomo, jakie będzie nosiła imiona. Internauci wróżą, że na pewno imię dla dziewczynki będzie podwójne, tak jak dla jej starszych braci. Nadawanie podwójnych imion jeszcze do niedawna było bardzo popularne. Dziś rodzice rzadziej nadają dzieciom po dwa imiona, kierując się w tym zakresie wygodą.

Karina Bosak zdała ważny egzamin

Karina Bosak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z aktywności zawodowej, wspólnie z mężem uczestnicząc w ważnych wydarzeniach. W ostatnim czasie zdała również egzamin adwokacki, czym pochwaliła się na Instagramie. 

"W zeszłym tygodniu odbyło się ślubowanie adwokatów ORA w Warszawie. Szczęśliwie udało mi się w nim uczestniczyć. Gratuluje serdecznie wszystkim, którzy zdali w tym roku egzamin adwokacki a szczególnie wszystkim mamom, które albo karmiły swoje dzieci w czasie tego egzaminacyjnego tygodnia bądź były w ciąży, niektóre te maleństwa były już obecne na ślubowaniu! Dzieci i rodzina nie muszą być barierą w karierze zawodowej kobiety. Na wszystko trzeba też znaleźć właściwy dla siebie czas. Dla mnie są wielkim skarbem, który zawsze będzie najważniejszy!" - napisała Karina Bosak.

Czytaj: Wybrano najpiękniejsze imię na świecie. Zdziwicie się ile Polek je nosi

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza