Lamparska i Bołądź na wspólnym spacerze z maluchami. Jednej z nich się oberwało

2023-08-22 11:40

Magda Lamparska i Olga Bołądź pokazują siłę przyjaźni mam, publikując uroczy filmik ze wspólnego spaceru z maluchami. Internautki dostrzegły jednak pewien szczegół, który mocno je oburzył. „Zamknąć ci okno w sypialni w nocy przy 20 stopniach?" - pytają zaczepnie.

Lamparska i Bołądź na wspólnym spacerze z maluchami
Autor: Instagram/ @magdalamparska Lamparska i Bołądź na wspólnym spacerze z maluchami. Internautki oburzone...

Magdalena Lamparska i Olga Bołądź to dwie znane aktorki, które od lat są obsadzane w najpopularniejszych polskich produkcjach. Prywatnie się przyjaźnią, a ich więzy zacieśniły się jeszcze mocniej, bo obydwie są mamami maluchów. Córka Lamparskiej - Mila - za miesiąc skończy roczek. Z kolei Rita, córka Olgi Bołądź ma 3 miesiące. Ostatnio znane mamy pokazały na Instagramie wspólny spacer, który skończył się... sporym hejtem w komentarzach. 

Dowiedz się: Rozgrzewa się nawet do 42 stopni! Czy czarny wózek jest bezpieczny dla dziecka? FILM

Ciężarna Olga Bołądź nieco zwolniła tempo pracy, nie rezygnuje z pracy. Jak znosi ciążę?

Przeczytaj: Magdalena Lamparska właśnie urodziła. Wybrała dla córeczki piękne i nietypowe imię

Słowo o przyjaźni skończyło się hejtem

"Czy nie jest to ogromnym szczęściem przeżywać z przyjaciółką te same chwile?

Bezcenne. Najważniejsze. Piękne.

Rita. Mila. Olga. Magda."

- napisała na swoim Instagramie Magdalena Lamparska publikując krótką rolkę, na której wraz z Olgą Bołądź pchają wózki ze swoimi maluchami.

Choć tematem posta miała być przyjaźń, która jest ważna w życiu mam maluchów, to komentarze zboczyły na zupełnie inne kwestie. Internautki bowiem dostrzegły, że wózek małej Mili Magdaleny jest okryty kocykiem. Niektóre użytkowniczki myślały, że dziewczynka zasnęła, a mama chciała zmniejszyć jej dostęp do światła, by się nie obudziła.

"To niezdrowe dla dziecka" 

Na komentarze pełne oburzenia nie trzeba było długo czekać. Część internautek na spokojnie upominała Lamparską, inne robiły to z nieskrywanym oburzeniem.

"Nie wolno zakrywać wózka. Szkodzi dziecku" - napisała użytkowniczka Instagrama. 

"Kocyk na wózku? Zamknąć ci okno w sypialni w nocy w 20 stopniach?" - oburzyła się jedna z fanek.

Lamparska jednak szybko wyjaśniła o co chodzi. 

"To nie kocyk tylko pieluszka. Na daszku w wózku jest siatka i jest dostęp tlenu. Wózek nakryty był tyle ile trwa ten film. Spokojnie. Dobrego wieczoru" - napisała aktorka, której córka jeździ już w spacerówce, więc na filmiku byłoby widać jej twarz z przodu, czego znana mama nie chciała uczynić, więc w tym celu na chwilę zakryła wózek. 

Samo życie... Czyż nie jest tak, że bardzo często my matki, wzajemnie oceniamy siebie zbyt pochopnie...?

Obydwie znane mamy, mają już starsze dzieci. 39-letnia Olga Bołądź jest także mamą 9-letniego Brunona, a 35-letnia Lamparska ma 5-letniego syna Tymoteusza

Zobacz: Olga Bołądź urodziła. Córce nadała oryginalne imię: "Będzie zmieniać świat na lepsze”